Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 65.5 kiló voltam most 55 kiló...

65.5 kiló voltam most 55 kiló vagyok. Hogy hízzak 2 kilót mert a két kiló már csak magától ment le és ezt szeretném visszahízni? Főleg a mellemről ment le. És azt szeretném hogy arra menjen vissza lehetséges ez? 171 cm vagyok 14 éves lány.

Figyelt kérdés
Gyors válaszokat szeretnék
2012. aug. 12. 08:37
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:

Helyi fogyás sincs és helyi hízás sincs! 14 évesen neked még nem kéne aggódni a melled miatt, még akármennyit nőhet!


Amúgy remélem nem koplaltattad magad ennyi idősen, mert akkor csúnyán tönkreteheted magad egész életedre!

2012. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne akarj direkt hízni!Úgyis lesz olyan amikor majd nem figyelsz oda hogy mit eszel és akkor majd vissza megy.
2012. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Smartguy86: napi 2szer ettem szóval az koplalásnak minősül. : (
2012. aug. 12. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne koplalj meg egyél minimálisat egy nap, mert az hamar vissza is mehet ha nem vigyázol, és állandóan vigyázni elég nehéz. Étkezz helyesen, többször egy nap keveset, én pl max egyszer lakok jól egy nap vagy annyiszor se és soha nem is vagyok éhes, mégis hétről hétre megy le (persze tornával)

Egyébként lányok közt közismert, hogy aki diétázik, először a melléről fogy, és ha hízik, csak a legvégén megy a mellre :D De 14 évesen nem kell ezen aggódnod, még bőven nőhet. Nekem 14 évesen talán még melltartó se kellett

2012. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

rendben

csak én mikor nehezebb voltam 75c-s melltartó kellett.

2012. aug. 12. 14:41
 6/7 Smartguy86 ***** válasza:

Olvasnivaló Neked:

[link]


És csak ésszel! Nem éri meg tönkretenni magadat. Rossz úton jártál eddig, de most már tudod, hogy merre kell elindulnod, ha jól akarsz kinézni :)

2012. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm : ) ez hasznos
2012. aug. 13. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!