Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggel és este is 45 perc futás?

Reggel és este is 45 perc futás?

Figyelt kérdés
Most 3 napig reggel és este is akarok 45 percet futni, mert utána 3 napig nem tudok menni. Ez így jó? Vagy semmit sem érek vele?
2012. aug. 15. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen fölösleges, kell a pihenés is.

Nem ezen a 3 napon fog múlni, hanem a többi 362-n, ha egy évet nézünk. És itt gyorsan ki is javítom magam, mert egy évben nem csak 3 nap pihenés kell, de remélem érted mit akarok mondani.

2012. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oltari nagy baromsagot csinal az, aki arra biztat, hogy minden nap fuss egy orat, es nem kell pihenönap... Ezt le kell irnom, mert nagyon idegesit, hogy egyre többször olvasom, hogy ezt a tanacsot adjak. Rendszeresen futok, most lettem tul egy terd müteten. Megrepedt a porc a terdemben, es becsipte a nyalkahartyat, ezert kellett müteni. A sportorvosom ( Nemetorszagban elek ) majdnem leesett a szekröl, mikor mondtam neki, hogy heti 5X egy orat futok. Azt mondta, hogy semmikeppen nem szabadna ennyit, heti 3X maximum eleg, azt viszont rendszeresen, jo futocipöben, es megfelelö nyujtassal futas elött, es utan. Ha többször csinalom, tularöltetem az izületeket, es serüles a vege... mint peldaul a terdserülesem. Tehat semmi gond nem lesz abbol, ha 3 napod kimarad, ha heti 3x meg van a futas rendszeresen!!!
2012. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!