Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok kövér. (170 cm,53...

Nem vagyok kövér. (170 cm,53 kg). De a hasam nagy. Mit tehetnék ez ellen? Felüléseket próbáltam (200-at naponta) ezt kb egy hónapig csináltam de nem látszott semmi.14/L

Figyelt kérdés
Mit tegyek??
2012. aug. 19. 18:20
 1/8 anonim válasza:

szia

Régen én nekem is ngy volt a pocim, de most irigylésre méltó. Ne csak felüléseket végezz, hanem fussál 1héten 3szor 1órát és mellette ne egyél sokat, diétázz. Ezzel csak ugy ugranak le a centik rólad.

2012. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Fogadd el. Én 161 cm vagyok és 43 kg, és a lábaim bálna méretűek, és a hasam behorpadt. Te jobban jártál. Ezért ne diétázz, mert úgy jársz mint én:"D A felülés nem ér semmit.
2012. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én is 170cm magas vagyok csaképpen 62kg.

Nekem "picit" nagy a hasam, de jól érzem magam a bőrömben. (Bár a cicim lehetne nagyobb...)

25/L

2012. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. aug. 19. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Szia! :) Fogadd el a pocid olyannak amilyen, mert az tesz igazán széppé és nőiessé!!! :)
2012. aug. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
76%
ne azert mozogj, mert fogyni akarsz. azert mozogj, mert jo, mert egeszseges, mert jobban fogod erezni magad. ha a pocakodbol szeretnel fogyni azt nem felulesekkel kell elkezdeni. menj el futni. gyalogolj. kirandulj. frizbizz. tokmindegy. a lenyeg, hogy mozogj. lehetoleg levegon. aztan jon az egeszsegesebb etkezes. tobb zoldseg, tobb gyumolcs. igyal sokat es ne egyel tobbet, mint ami a ket tenyeredbe belefer. majd pedig... igen. johetnek a felulesek is. szerintem ezek olyan dolgok, amiket nagyon egyszeru betartani es ha nem adod fel 2 het utan, akkor meglesz az eredmenye! sok sikert! :)
2012. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha folytatod marpedig folytasd! akkor a feleslegbol izom lessz es utana konnyeden lefogyhatsz!:)
2012. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 petra666 válasza:
Hány centis a hasad?
2012. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!