Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka DVD! 5 kg minusz...

Rubint Réka DVD! 5 kg minusz hetente? Tapasztalat? Valóban hatásos? Heti hányszor szükséges csinálni, és mennyi idő alatt látható az eredmény?

Figyelt kérdés

Megvettem a Rubint Réka összes DVD-t , ahol az Add önmagad lemezt úgy reklámozza, hogy 5 kg/ hét!!

Azért ez tuti túlzás.... Nem??


persze, bár így lenne


2009. júl. 24. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Valószinüleg nem hazudott, csak épp elfelejtette hozzátenni, hogy csak a 130 kg-os emberekre igaz ...
2009. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
90%
Szerintem igaz, csak elég végigcsinálni!
2009. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
ha mellette diétázol is, és legalább kétnaponta végignyomod a dvd-t akkor szerintem lehetséges.
2009. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ja, lehet, hogy a 130 kg emberekre vonatkozik :))

nekem 60-ból kéne leadni 5 kg-t.

Legalábbis hétfőn még ennyi volt a súlyom. azóta diétázok, de még nem mértem magam.

2009. júl. 24. 12:35
 5/12 anonim ***** válasza:

Kisebb súlyból nehezen fog menni, de ha U1-es kajákat eszel mellette, akkor már elképzelhető, de inkább több idővel számolj szerintem.


Én amikor fogyózni kezdtem, 107 kg voltam és két hét alatt ment le 5 kg Norbival és Rékával, pedig aztán van honnan olvadjon...

2009. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Különben update 1-es kajákat eszem, de nem azért, mert kifejezetten norbiznék. Csakis azért, mert ezeket szeretem igazán. Főként zöldségeket.


Egyszer próbáltam egy diétát, ami húsos ételekből állt, de azzal nagyon szenvedtem. Egyszerűen nem nekem való. Ha csak egésznap salátát eszek, azt viszont könnyedén veszem.


Nekem fontos, hogy a kaja örömet is okozzon, hogy jól esően üljek az asztalhoz. A kenyeret nagyon szeretem, de az most mellőzve van, a zöldség ugyanakkor megmaradhatott nekem.:)

2009. júl. 24. 15:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Én pont ezt a dvd csinálom, és update-elek, ja és még kiegészítőként ellipszisezem, de nem fogytam heti 5 kg-ot. Jó a dvd, nem mondom, a popsimra nekem meg főleg jó, de heti 5 kg fogyás ezzel nem hiszem, hogy összejön. Bár, ahogy írták nagyobb súlyból lehet.
2009. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
16:26 És te mióta csinálod? mennyit fogytál? lehet már tudni?
2009. júl. 24. 16:31
 9/12 anonim ***** válasza:

A cikkben benne van a válasz:

[link]

2009. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

a cikkben csak az van, hogy nem sziliknból van a segge!


ez nem válasz arra a kérdésre, hogy az add önmagad dvd-je valóban 5 kg fogyást eredményez


nekem sincs szilikonból a seggem, de az még nem bizonyíték arra, hogy reggel futok!

2009. júl. 25. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!