Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha rendszeresen hasizom...

Ha rendszeresen hasizom gyakorlatokat vegzek, mondjuk akar minden nap egy oran at, akkor az fog latszani a hasamon? ( olvasd vegig, fontos! )

Figyelt kérdés
Hetente 3x egy orat futok, tehat nem csak ennyi a mozgas reszemröl. TUDOM, hogy nincs olyan, hogy helyi zsiregetes, de azert gondoltam erre, mert csinaltam a Beres Alexadra sulykontrolljat honapokon keresztül, de baromi keves hasizom gyakorlat volt benne, meg az extrakkal is, viszont comb, meg fenek az volt böven. Nincs lehetösegem konditerembe menni, itthon kell tornazzak, es mivel amugy a futas remekül formal,( ugy fogytam le 60 kilot ) nem erzem szükseget, hogy minden testreszemre külön eddzek, viszont a hasamra igen, mert egyreszt nagyon megnyult a böröm, masreszt ott meg böven van felesleg. Tehat a kerdes valojaban az, hogy megfelelö taplalkozas, ( ez nem kerdes hogy megvan, tartom ket eve ) es heti 3x egy ora futas mellett, a hasizom gyakorlatokkal, fog e hamarab alakulni, fogyni a hasam??
2012. szept. 1. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
a hasizom gyakorlatnak semmi köze ahhoz, amit el akarsz érni. Én minden nap futok 1 órát, az segít.. A hasizmodat is edzed, de ne azért, hogy jobban nézzen ki, hanem, hogy ne legyen gyenge! a 60 kg-os fogyás után nem csoda, ha lóg a bőröd, de az nem fog változni sajnos.. Grat a fogyásért!
2012. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
olvasd végig fontos! nem olvasom végig mert nekem nem fontos!
2012. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
:)
2012. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Elsö: Köszönöm a valaszt! Igen irtam is, hogy futok is, 3x egy orat hetente, mint irtam is, az rengeteget formal rajtam. A minden nap egy oras futasbol köszönöm nem kerek, heti 5x futottam egy orat durvan harom honappal ezelött, annak terdmütet lett a vege, mert megrepedt a porc a terdemben, es becsipte a nyalkahartyat, minden bizonnyal a tulterheles miatt a sebesz orvosom szerint, aki ramparancsolt, hogy heti 3x egy oranal, ha nem akarok ujab mütetet, lehetöleg ne fussak többet :)


Masodik: Pont lesz@rom neked fontos e a kerdesem, de nekem az :) Ha nem olvastad vegig, a valaszod meg viszont nekem nem fontos :) szoval erted :) Valakire nyomni kell a lefele kezet is, szoval ennyiböl köszönöm a valaszod :)


harmadik: :)

2012. szept. 1. 15:02
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahhoz, hogy a bőröd ne lógjon ennyire, tömegnövelésre lenne szükséged, bármennyire is hülyén hangzik ez most 60 kg fogyás után:)

Csak az izomtömegedet kéne növelni. Ha növelnéd az izmaid térfogatát, ez érvényes a hasizmodra is, jobban kitöltenéd a bőröd és nem lógna annyira. Ehhez viszont súlyzós edzés kellene és ehhez igazított étrend.

2012. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
nagyon szívesen:) amugy énmeg pont leszarom hogy hogyan pontozol le:) hülye kérdésre hülye válasz. ennyi cica.
2012. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

16:54 - es : Ettöl az izom tömeg növelestöl, en megmondom öszintem, egy picit felek. Meg is mondom miert. Jelenleg 75-80 kg közt mozog a sulyom, es tudom, hogy ez nem keves, söt a 168 cm - mez, ( egyekent 140 kg - rol fogytam le ) de egy evig folyamatosan kemenyen tornaztam, es most fel eve futok rendszeresen, es azt sem keveset. Gondolhatod tehat, hogy azert mar van izom rajtam böveen, es nem csak a kinyult bör lötyög rajtam. Amugyis eröss csontozatu vagyok, tehat szeles vallak, szelese a hatam, keskeny a csipöm, kicsi a mellem, tehat amugy felül eröseb vagyok amugyis. Ruhaban nem latszik a kinyult böröm, nem is latszom egyebkent 80 kg - nak, legalabbis mindenki ezt mondja. A tornat egy even keresztül sulyzoval csinalta, es nagyon szepen meglatszik a hatamon, karomon, mellizmomon, szoval rengeteget izmosodtam töle, a combom, vadlim, fenekem pedig a futastol formalodott rengeteget, nagyon szep izmos. Nyilvan a hasam, ahol a tulsulyom java volt egy szüles utan, es mert nyilvan alkatilag is hasra hizotam a legtöbbet, meg igy, hogy 50 cm rel lett kevesebb is, nem tul szep latvany, ott van a kinyult öröm, mashol szinte nem is venni eszre, hogy ennyit fogytam. Jo pelda erre, hogy szakorvos tanacsat kertem, tamogatnak e ( nem magyarorszagon, ott egyebkent igen ) hogy plasztikai uton eltavolitsak a kötenyhasat, tehat a felesleges bört, es azt a valaszt kaptam, hogy nem, mert azt itt Nemetorszagban csak annak tamogatjak, meg ekkora suly leadasa utan is, akinek a hasfala renyhe, el van deformalodva a hasizom, vagy tul vekony, es ezert servet kaphat. Vagy armilyen mas jellegü betegseget okoz neki ez a felesleges bör, esetleg gyulladast. Namost nekem egyertelmüen megmondta a sebesz orvos, hogy kar benyujtanom az igenylest, mert rendkivül eröss a hasfalam, nem kell semmilyen problematol tartanom, nem fog befolyasolni semmiben ez a hasamon levö börfelesleg. Ha annyira akarnam, 3500 euroert, mint szepeszeti beavatkozast megaphatnam ezt a mütetet, es lapos lehetne a hasam, de nyilvan nincs ennyi penzem egybe, masreszt meg az orvos nem is tanacsolta, allitotta, hogy ennyi mozgas, es ilyen taplalkozas mellett, idöbe kerül ugyan, de magatol is meg sokat fog huzodni a bör a hasamon. Csak keresgelem a teknikat, amivel gyorsithatnam picit ezt a folyamatot. Ezert volt a kerdes. Bocsi, hogy ilyen bö lere eresztettem, csak muszaj volt, hogy lassatok, azert utana jartam en a dolgoknak :)


Kedves leszarom valaszolo :) Nemtudom hany eves vagy, de csak nevetni tudok rajtad :) Menjel ki a haverokhoz ( baratnökhöz ) beszologatni, hülyülni, nem mindenki ezert jön erre az oldalra, amiert te :) Nem bosszantol, csak hogy tudd, jot mosolygok rajtad :))))

28N

2012. szept. 2. 06:36
 8/15 anonim ***** válasza:

Fogyókúrán vagy túl, tuti, hogy van még ott izomnak hely:)

Majd ha eltűnik az a kis felesleged is, látni fogod. Ha még az orvos sem javasolta, akinek ugyanúgy kell a pénz, akkor nem lehet olyan súlyos a probléma. Persze, hogy félsz a tömegnöveléstől, megfelelően célzottan csak izmot növelni nehezebb, mint fogyni.

2012. szept. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ebben az esetben örülök hogy megnevettettelek:x
2012. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na igen ertem en, csakhogy nem akarok vekony lenni, de azert izomtömeg sem, mert nekem nem tetszenek a nagyon izmos nök... Ha kihuzom magam rendesen, igyis van olyan hatam, meg vallam, hogy ajjaj... es nem mint a bubos kemence, hanem mint aki rendszeresen edz. Nem azert felek az izomtömeg növelestöl, mert nehez, nem ilyedtem meg az eletmodvaltastol sem, pedig hidd el nem volt könnyü, hanem azert, mert nem akarok ugy kinezni, mint a terminator, csak nöbe. :)))
2012. szept. 2. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!