Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Chilis bab zsírosabb sertéshús...

Chilis bab zsírosabb sertéshúsból vs. Sovány sajtos (9,2%) tejfölös (10%) teljes kiőrlésű tészta?

Figyelt kérdés
Melyikkel járok jobban ebédre? (Most tudok csak ebédelni, mert most értem haza...)

2012. szept. 3. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha fogyni szeretnél, akkor egyik sem ajánlott. De a kettő közül a kisebb rossz, az a teljes kiőrlésű tésztás verzió. Gondolom már ettél a kérdés kiírása óta. Melyikre esett a választásod?
2012. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:
Én a gyors szénhidrát ellensége vagyok. A zsíros hús jobb választás, mint bármilyen tészta.
2012. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mivel a chilis babot nem én csináltam, nem tudtam, mennyi a kcal tartalma, a tésztást választottam.

Gyakorlatilag már csak súlyt tartok, csak számolom a kalóriákat.

33 g ch, 30 g fehérje, és 11 g zsír volt, amit megettem.

2012. szept. 3. 20:32
 4/5 poiu ***** válasza:
Értem. Szerintem ne számold. Mérd a súlyodat, és ha azt látod, hogy megindul fölfelé, akkor időszakos böjt, Dukan, zöldségnap, extra kocogás, bármi. Én bezakkannék, ha kalóriát kéne számolnom (sajnos sokan valóban bezakkanak ettől).
2012. szept. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Másfél éve számolom.

Kipróbáltam, hogy ne számoljam, akkor tudom, hogy nem tudok mértéket tartani.

Meg el kezdek gondolkodni, mennyi lehetett.

Már megszoktam...

(Hétvégén nem számolom, mivel többnyire nem itthon eszünk, hanem a nagyszülőknél...)

2012. szept. 4. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!