Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogyózzak,16...

Milyen módszerrel fogyózzak,168-169cm /63kg 10 kgt szeretnék fogyni minél hamarabb, mennyi kcal-t egyek naponta és mit sportoljak?

Figyelt kérdés
és miből egyek sokat miből keveset mi ne egyek egyáltalán?

2012. szept. 10. 08:55
 1/8 anonim válasza:
53%

Az ideális súlyod, ha 168 cm magas és lány vagy :

68-7 kg (10%)= 61 kg, tehát max. 2 kg-ot kell az ideálishoz leadnod. Ha 10 kg-ot fogynál nagyon sovány lennél, s nemcsak onnan menne le, ahonnan te szeretnéd.

Délután 6 után lehetőleg semmit ne egyél, legfeljebb zöldséget - gyümölcsöt és igyál sok vizet, napi legalább 2 litert. Jó, ha sportolsz, de ha nincs rá lehetőséged, sétálj napi legalább fél órát.

Sok sikert !

2012. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 kg nemelég mert van rajtam elég sok felesleg :(
2012. szept. 10. 09:38
 3/8 anonim ***** válasza:

napi ötször egyél. nyugodtan egyél 6 után is, lefekvés előtt 2-3 órával legkésőbb.

kevesebb szénhidrátot egyél, a cukrot próbáld meg elhagyni teljesen. sok-sok zöldség, csirke, pulyka, hal, sonkát egyél szalámi helyett inkább. tojást, túrót nyugodtan egyél.


orvosilexikon.hu :itt ki tudod számolni, hogy mennyi kcal-t kéne egyél egy nap.


és mozogj! fuss, bicajozz, a gyaloglás is nagyon jó (pár megállót gyalogolsz pl).


sok sikert:)

2012. szept. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Maximum 5 kilót fogyj, ha többet akarsz, akkor már sovány leszel!
2012. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

mért lenne csontváz???Fejezzétek már be ezt a szöveget.

10 kilót nem kell de egy 7 mehet szerintem.Nekem is ilyenek a méreteim és nekem is kéne kb 7-et fogyni

2012. szept. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt az előbb találtam. Minden fogyókúra mániásnak érdemes elolvasni!!!

2012. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
28%

Ó TE JÓ ÉG!!!SSSSSSSS

Halgatod itt a sok baramságot (te (((sdf)))) nekérdezdhogymiííí?X)

Szóval: amit a ws telesop reklámoz menyél be az üzletbe és azzal a tablettavagymiazistennel szóval sok barátomnak és barátnőknek bevált 10/10 ilyen doki ezt ajánja oszt míg a zabát sem kell elvenni magadtól csini leszel!! ezt ajánjla

2012. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tudom,hogy ez régebbi kérdés de látvány,hogy az utolsó kommentelő milyen egetrengető baromságot írt,muszáj volt közbe szólnom.

Te tényleg ennyire hülye vagy utolsó?

Azt tanácsolód,hogy tablettákat zabáljon?

Fogalmad sincs mit csinál az a tabletta odabent,én erre azt mondom,ha az életed árán akarsz fogyni akkor,igen szedj tablettákat..

2013. aug. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!