Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak és tartsam meg a...

Hogy fogyjak és tartsam meg a súlyom:S?

Figyelt kérdés
167 cm és 55 kg-ról 75re híztam és nem bírom le adni max 1-2 kilót..:(végeztem a sulival ahol rengeteget mentem futottam és napi egyszer ettem a menzán majd olyan munka helyem lett ahol napi 9-10 órát végig állok és nincs időm enni igazából éhes sem vagyok mert inkább cigizek helyette...meg hozzá vagyok szokva, hogy nem eszek napközben csak este valami főt ételt de hozzá teszem húst nem eszek csak tészta féléket abból is keveset meg rengetek kv-t iszok persze cukorral (nem birom az édesítőszert) még este is... na már most ez így ment 1évig, hogy esténként ettem el hagytam a futás és csak mondogattam hogy le tudom adni amit fel szedek de beláttam ,hogy nem megy segítséget szeretnék kérni mert mert már sajnos felül kerekedett rajtam ez az egész és hozzá szokott a szervezetem ahhoz hogy 1hétig nem eszek egy nap eszek szóval ha eszek ha nem akkor is hízok azt mondta az orvosom hogy pajzsmirigy problémám lehet...lehet a fenét csupán lusta disznó voltam és hozzá szoktattam magam ahhoz, hogy esténként egyek...most volt elég belőle nekem valami olyan dolog kell amivel gyorsan meg tudok szabadulni a plusz kg-tól de nem kell ennem napközben mert nem bírok ki jön belőlem még ha csak egy kiflit eszek akkor is nem tudom mit csináljak de sport az tabu sajnos az nem megy jelenleg előre is köszi...S
2012. szept. 19. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Meg kell fordítsd. du 2-3 után ne egyél és fogyni fogsz, pláne ha egész nap álló melót csinálsz. Reggelizz egy szendvicset és ebédelj 2-3 körül főzeléket, krumplit hagyd el lehetőleg.

Ez így tuti recept, mert sport nélkül is ledobsz 20kg pár hónap alatt 4-6 hó.

2012. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kalmj ***** válasza:
6%
Akkor ne egyél, igyál tejet, turmixot. Vegyél egy hasizom erősítő övet.
2012. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Változtass az étrendeden.

Kötelező, elengedhetetlen az egészséghez is, de az össze-vissza evés, nem evés a legrosszabb a súlynak.

Mozogni is muszáj vagy, mert csak étellel nehéz leadni a felest.

Tanácsot nem tudok adni, mert mindenre nemet írtál, ez nem menne, az nem menne.

Jól gondold át!

2012. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat mindenkinek KEDVES tőletek, hogy vettétek a fáradságot és irtatok pár tippet tapasztalatból:) ma volt egy szabad napom hát gondoltam meg fogadom az első válaszoló tanácsát olyan d.u. 2óra körül ettem igaz egy kissé nehezen ment de most egészen jól érzem magam:))) nincs hányingerem sem.. le csökkentettem a kv.-t ma csak 2-t ittam és egész jól el vagyok bár hosszú még az este sőt az éjszaka is de meglátjuk ,hogy reagálok a nappali étkezésre hosszú távon... még egyszer köszi remélem be válik...:)
2012. szept. 19. 17:04
 5/9 kalmj ***** válasza:
Na így adjon azember tanácsot... Én betartom, hogy ne buzdítsam korai evésre, mozgásra, meg is van a 14% eredményessége a válasznak, más meg ráparancsol a kérdezőre és már megy is az evés...
2012. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utálom a tejet :DDD
2012. szept. 19. 19:56
 7/9 A kérdező kommentje:
de én nem értem ez a százalékos valamit most mi rosszat csináltam :S:/ nem tudom de azért bocsi....
2012. szept. 19. 19:58
 8/9 kalmj ***** válasza:
Semmi baj. Nehéz feladatot rosszul oldottam meg, lepontoztak az olvasók. Mindegy. :)
2012. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ehhj hogy te milyen sértődékeny vagy...-.- na mind1 jó volt a válasz de kevésbé hát én honnan tudtam volna mennyi százalékot kapsz na mind1 szia........
2012. szept. 20. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!