Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Istenem! Kérlek! Nem bírom...

Istenem! Kérlek! Nem bírom már! Már a szemem is megtelt könnyel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek adjatok tartósan beváló tippeket! Nem bírom már! Rosszul vagyok! Na akkor el is mondom mi a problémám. 12 éves vagyok, hetente 6 órát intenzíven mozgok. Nem eszem sok édességet. 57 kg. vagyok, 160 cm. , már-már depressziós.. Nem vagyok a nyifi-nyafi típus. Bármit megtennék ez érdekében, de kérlek olyan tippeket adjatok amik be is vállnak.

2012. szept. 22. 09:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Olvass utána az alapoknak, mielőtt még öngyilkos leszel. [link]
2012. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
:(
2012. szept. 22. 09:26
 3/20 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel, de még nem fordult meg a fejemben hogy öngyi legyek. Te se legyél az!
2012. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Kedves Babiii!!!!

Nem egészen világos, hogy most hízni akarsz, fogyni akarsz, vagy többet-kevesebbet mozogni akarsz? Mi a gondod, mert azt valójában nem írtad meg?

2012. szept. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Szia! Először is felejtsed el ezt a baromságot, amit csinálsz!!! Komolyan mondom, mert belebetegszel!!! Szerintem nem vagy kövér. Aki annak tart az szakadjon meg. :)

És 12 évesen nem a súlyoddal kellene törődnöd, mert ennek így tényleg rossz vége lesz. Egyébként azzal, hogy sokat mozogsz azzal izmot építesz és az izom többet nyom, mint a zsír. Szóval csináld tovább az edzést, de a koplalást hagyd abba és egyél rendesen mindenből.

15/L

2012. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 bósznya válasza:
Kedves Kérdező! A sok sport izmokat ad ami nehezebb mint a zsír, ráadásul sokkal szebb is. Tehát soha ne a kilókat nézd hanem az arányaidat. A mostani magasság és testtömeg arányod teljesen normális. A probléma nem a külsőddel van, nagyon csinos vagy. Ha depresszió felé hajlasz javaslom keress fel egy pszichológust aki segít megoldani a belülről eredő problémádat.
2012. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért öngyilkos még nem akarok lenni. Jha és fogyni akarok!!!!!!!!! Legalább 53 kg.-ra. adjatok ebben tippeket kérlek :(
2012. szept. 22. 09:59
 8/20 A kérdező kommentje:
12/L 57kg. 160 cm.
2012. szept. 22. 10:01
 9/20 anonim ***** válasza:

Korodhoz és magasságodhoz képest nem vagy kövér! Ráadásul pont most lépsz be abba a korba, amikor a szervezet elkezd inkább nyúlni, tehát előbb-utóbb a gyermekkori dundiság eltűnik, a magasság hirtelen megnövekedésével.


Azt írod, nem eszel sok édességet = a kölönböző egészségtelen nasikat, rágcsálni valókat, cukrozott üdítőket én is elhagynám a helyedben, inkább egyél gyümölcsöt, több zöldségfélét akár párolva, akár nyersen.

Azt sem írtad, hogy a 6 órás intenzív mozgás az iskolai tornaórán felül van-e, vagy azzal együtt?

2012. szept. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
3 óra zumba-aerobik, legalább egy óra intenzív otthon, és 2 óra tornaóra.. sokat sétálok, és naponta 50-szer felmegyek és lejövök a 12 lépcsőfokos meredek lépcsőn. Nem eszem semmi édességet, nasit... 1 napi étrendem (kb.): Reggelre egy fél szelet margarinos kenyér paradicsommal, tízóraira 1 vagy két alma, ebédre 1 tányér leves, uzsira valami zöldség, késő délután pedig eszem egy kis rizset vagy párolt zöldséget.
2012. szept. 22. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!