Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogyhatok? Nézzétek meg,...

Így fogyhatok? Nézzétek meg, szükségem van a véleményre. :-)

Figyelt kérdés

12/L 160/57 vagyok. Van heti két tornaóránk, heti egyszer egy órát erősítek, heti háromszor egy órát zumbázok,sokat sétálok, biciklizek. Nem eszem cukros ételeket, az adagokat pedig megfeleztem.Sok gyümölcsöt eszem. Jó ez így?

Előre köszönöm az értelmes válaszokat! :-)



2012. szept. 24. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes
2012. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de azért még más véleményére, tapasztalataira is számítok!! :)
2012. szept. 24. 15:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Még növésben vagy, az adagmegfelezéssel csak óvatosan.

Egyél normális, természetes, tápláló kajákat, ebből nem kell felezni. pl. hús, rizs.

2012. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Így fogyhatsz. :)

Csak hogy még egy vélemény legyen.

2012. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, én az ilyen fogyásnak vagyok a híve, nem pedig a "egyél 1 hétig naponta 1 almát"...
2012. szept. 24. 15:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne akarj fogyni!!!
2012. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert?
2012. szept. 24. 19:12
 8/11 anonim válasza:
100%

Szerintem átlagos a súlyod. De ha mégis fogyni akarsz, akkor van egy tuti módszerem. Egy netes oldalon olvastam...nekem bejött. Leadtam vele 3-4 kg-t.

Minden étkezés előtt masszírozd a füledet (kicsit feljebb, mint ahol a fülbevalót hordod) kb. 10 másodpercig. Ezt ismételd meg háromszor. Állítólag ettől olyan izmokat érintesz, amely azt sugallja az agyadnak, hogy nem kell olyan sok enni. Ugyanez megcsinálható az orrod alatti résszel is. Csak hinni kell benne! Minden agyban ől el!

2012. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
*Minden agyban dől el!
2012. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 poiu ***** válasza:
Ne fogyj, ha nem teszel magadnak, akkor erősödj, csinálj erőedzést, testépítést, ezer módja van (heti legalább 2, de inkább 3). Ne felezd meg a szokásos adagod, mert vagy jo-jó leszel, vagy aneroxiás. Ne egyél sok gyümölcsöt. Mindezek helyett egyél húst, és a keményítőt cseréld le zöldségre, egyél kipukkadásig és rendben leszel.
2013. márc. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!