Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173cm magas vagyok és 88 kg...

173cm magas vagyok és 88 kg le szeretnék menni 69-68 kg-ra, de nem tudom hogy csináljam van rá egy hónapom?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 22:09
 1/6 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de 1 hónap alatt nem fog sikerülni. Kb. fél-1 kg-ot lehet fogyni hetente egészségkárosodás nélkül.


Hetente 3-szor menj el futni (kocogni), minimum 40 percet alkalmanként. Lassan fuss, ha elfáradsz, sétálj, majd ismét fuss. Lényeg, hogy magasabban tartsd a pulzusod.

Emellett figyelj oda az evésre, sok zöldség, sovány hús, joghurt, sajt, kevés zsíros, nehéz kaja, kevés kenyér, még kevesebb sütemény..


Nem fog azonnal beindulni a fogyás, de kitartással eredményt érhetsz el, és az tartós is lesz.

2012. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szia, ez egy hónap alatt valóban nem fog menni, én 175 cm vagyok 75 kg voltam és 55 kg fogytam 7,5 hónap alatt, kemény edzéssel és odafigyeltem a kajára. Ne használj mindenféle fogyókúrás szereket, átvernek csak vele... válassz valami sportot ami tetszik és kezd el :) na és a futás ( először kocogás) rengeteget segít!!! És még ami segít ha kiiktatod az étrendedből a tésztát, sütiket, fehér kenyeret, édességeket, szénsavas üdítőket, és igyál naponta legalább 3 liter vizet!!!!! ;) sok sikert!
2012. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jól kitaláltad hogy te majd időre lefogysz :)


Ne egyél kenyérféléket (gabonát), tejet, cukrot. Ez mind az egészségednek, mind pedig a súlyodnak jót fog tenni.

A szénhidrátban gazdag krumplit, kukoricát is kerüld.

2012. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék lefogyni egy hónap alatt mert mindjárt itt van a Szalagavatóm.. és jól szeretnék kinézni a ruhába..

És akárki akármit hihet én 2007ben képes voltam le fogyni 30 kg egy hónap alatt 98 kg voltam és le mentem 68 kgra csak nem figyeltem most oda az evésre és sajnos feljöttek a kg-ok..

2012. okt. 1. 16:28
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm aki idáig valami biztatót írt és segíteni próbál :)
2012. okt. 1. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:

18 éves vagy, biztos van amit nem gondolsz át..

Például, hogy leszel még 38, 48 éves is. Lehet fogyni norbiupdéttal is, csak a sok glutén és szója, adalékok miatt baromi káros.


"Atkissal", tehát minimális ch bevitellel (még zöldségből is kevés, vagy talán semmi) hús és zsír alapú táplálkozással fogod a legjobb eredményt elérni, és igazából nem káros. Nem lesz baj az anyagcseréddel. Hosszú távon persze kell enni zöldségeket a vitaminok miatt, de a húsok annyira teljesértékű táplálékok, hogy az eszkimók is megvannak zöldségek nélkül. Növényeken egészségesen élni nem lehet, húsokon már igen. És persze a legjobb eredmény a kettő együtt. Hogy növények nélkül mekkora pl. c-vitamin hiány állna elő, az jó kérdés. Ezért minimum c-vitamin pótlást érdemes, napi 0,5-1-2g mennyiségben.


Szalagavató után meg alacsony ch tartalmú, tej és gluténmentes étkezést kéne fordítani, ezzel lehet elkerülni a betegségeket és a hízást.

2012. okt. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!