Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ehetek, ha befejeztem?

Mit ehetek, ha befejeztem?

Figyelt kérdés

A jelenlegi diétás ételeim között rizs, főtt krumpli, kefir, csirkemell, csirkemáj, hal, zöldségek és gyümölcsök, natúr joghurt, zabpehely, puffasztott rizs, sovány sajt, és ehhez hasonlók szerepelnek.


De mi lesz, ha elérem a kitűzött célt? Akkor már soha többé nem ehetek meg egy-egy fagyit, sütit, sült krumplit, hamburgert, tésztát? Vagy ha néha-néha eszek ilyeneket, akkor honnan tudom, hogy hol a határ? Vagy minden nap számoljam majd a kalóriákat befejezés után is?


Sajnos mániámmá vált az evés korábban, ettem, ha szomorú voltam, ha vidám, ha unatkoztam, ha stresszes voltam, szóval mindig...

Mióta belekezdtem a diétámba (60 napja), nem ettem semmi tilosat, csak az egészséges ételeket. Sikerült is 74 kg-ról 60 nap alatt 62 kg-ra fogyni. De mi lesz, ha elérem a kitűzött 52 kg-ot és abbahagyom? Vagy már soha nem hagyhatom abba?

Ti hogy csináltátok?


2012. szept. 27. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
ha abbahagyod és a régi lesz az életmódod akkor bizony visszahizol, ezért nem értem hogy a fogyást miért kuraszerüen csinálják, egy életmód változtatásnak sokkal több értelme van a youtube-on van egy csatorna aminek az a neve hogy leanbodylifestyle-nagyon finom egészséges ételeket készitenek benne amik legtöbbször helyettesitik az általad emlitett egészségtelen ételeket, 52kg-osan ha nem léped túl a napi makróidnak a határát akkor nem fogsz visszahizni, ez egészséges ételekkel sokkal egyszerübb mert egyszerüen nem vagy tölük olyan éhes és sokkal jobban laktatnak
2012. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindent lehet enni, csak mértékkel.


Itt az élő példa erre is: [link]

Csak "károsnak" nevezett ételt evett a pali, mellé sokat mozgott és fogyott több, mint 12 kg-ot 10 hét alatt.


Nem kell feltétlenül pontosan számolni mindent, de érdemes észben tartani nagyjából. Hogyha mondjuk valamelyik nap mentél a mekiben kezdted a napot egy reggelivel, akkor ebédre ne a burgerbe és vacsira ne a KFC-be menj. Remélem érthető mire gondoltam. Mérteket kell tartani, de ez nem jelenti azt, hogy le kell bármiről is mondani.

2012. szept. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Na most a mostani ételeid fele egy rakás hulladék.

Tejtermékek és gabonák, keményítőforrások.

Ezek közül egy sem kéne :O


Hús és zöldség mellett mi a retkes mogyoróbokorért eszel tehén váladékot, meg rizst, zabot stb.?


Egyél húst és zöldségeket, gyümölcsöket de ilyen ócska gabonákat csak azért mert olcsó :(


Ennyit tehetsz az egészségedért, és hogy megtartsd a fogyást. Amúgy a hamburger nem rosszabb, mint egy kis kenyér joghurttal.

2012. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!