Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy héten 2-szer járok edzőter...

Egy héten 2-szer járok edzőterembe, mindenre edzek, futok is. Fogyni is szeretnék, max 4 kg-ot, de inkább formálni a testemet! Elérhetem így?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 61kg, 170 cm magas! Nem látom magam kövérnek, nincsenek hurkáim, mégis sok embertől kapom,hogy kövér vagyok és emiatt már kezdem utálni magam! Alapjában nincs vékony derekam! Sportos, izmos testet szeretnék! A baj az,h szeretem a hasamat! Elérhetem a kívánt alakot heti 2szeri edzéssel,és kicsivel több odafigyeléssel kaja terén? Éhezés semmiképp!!! Esetleg olyan emberek,akiknek hasonló az alakjuk? Hogyan értétek el? Tapasztalatok?

2012. okt. 14. 12:02
 1/5 A kérdező kommentje:

amire gondolok:


[link]



[link]

2012. okt. 14. 12:19
 2/5 anonim válasza:

Ezekkel az adatokkal nem feltétlenül lehetsz kövér.

Az biztos, hogy a korábbi évek modell alkatának nem felelsz meg, de nem kell, hogy ez legyen a cél mindenkinek.

Mondjuk, ha küldenél vagy feltennél valahova képet könnyebb lenne, de úgyis mindenkinek más tetszik.

2012. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt a célom, mint neked.

A kajára minimálisan figyeltem oda, és elkezdtem heti 3x edzeni. Fogyni nem fogytam, de sokkal formásabb letten, és vékonyabbnak néztem ki, mint előtte.

2012. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazából nem is akarok modellalkatot,mert az csont sovány és alig vanrajta izom! Én izmosabb testet szeretnék! Képet nem teszek fel, esetleg méretek: 87/65/94!
2012. okt. 14. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:

a képeken a lányoknak kb 15-18% a testzsírjuk.

javaslom méresd meg a magadét,így lesz egy kiindulási alapod.

ez a figyeled az ételt meg nem elég közel sem,ha a képen szereplő,mondhatni tökéletes test a célod.

és 4 edzéssel indíts.

legyen a 2 egész testes súlyzós,és 2 aerob edzés.

de ez is mehet-

[link]

2012. okt. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!