Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírok lemondani a pékkaják...

Nem bírok lemondani a pékkajákról. Hogy tudnék mégis egészségesen lefogyni?

Figyelt kérdés
Napi 2-3 szelet kenyér egyszerűen kell a szervezetemnek is, úgy érzem, különben nem olyan jó az emésztésem. Mit és főleg mennyit egyek, hogy lefogyhassak kb 6 kilót? Mit mozogjak mellette és milyen rendszerességgel? Mit tegyek, hogy ne egyem mindig túl magamat? Előre is köszi!

2012. okt. 21. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem a pékárut és mindig tk kenyeret eszek sonkával reggelire. 2 toast barna kenyér sonkával én mindig 200 kalóriára teszem annyi belefér

A mozgás pedig mindegy hogy mi a lényeg hogy ne add fel futhatsz két naponta naponta, mehetsz sétálva mindenhova, ússz hetente többször vagy napi torna videók, zumba ami neked tetszik

Egyébként én néha néha egy kakaós csigát is megengedek magamnak és eddig nem jött fel miatta +kiló persze a többi étel mennyiségileg és minőségileg rendben van

2012. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van zséd, akkor Norbi péksütiket,kenyereket vegyed. Pesti vagy? ha igen akkor Árkádban van egy Aranycipó nevű pékség, ott van Pro Body kenyér ami= Norbi 6g-s kenyere,csak 3-400 ft a különbség. Meg ott tudsz kornspitzet stb.-t venni.

Előző jól írta,mindegy mit sportolsz . Akár sétálhatsz is,otthon takarítasz az is jó stb. Ne üljél egész nap ennyi.

2012. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

vagy iszik vagy vezet.

vagy kenyér vagy fogyás.

2014. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!