Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 40 perc Rubint Réka...

Napi 40 perc Rubint Réka tornával le tudok adni 10 kilót?

Figyelt kérdés
Nyáron lement 12 kiló Réka tornával+futással. Viszont mióta suli van, örülök, ha napi 40 perc tornát be tudok iktatni, a 1,5 órás edzés már nem megy. Futni meg már nem tudok kint, mert hideg van és érzékeny a torkom. Napi 40 perc mellett azért lehet még fogyni, vagy ez nagyon kevés? Az étkezésemmel minden oké, már tudom, hogy mit, hogyan kell enni a fogyáshoz, de a mozgással most gondok vannak. Ráadásul most már csak 60 kiló vagyok, amiből azért sokkal nehezebb lesz leadni a 10-est.
2012. okt. 25. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:

ma így is meg lesz a kalória deficit,akkor igen.

ha meg nincs meg,akkor nem.

amúgy 50 kilóra?

azon nem sok izom=forma maradhat.

na mindegy.

minden étkezésedben legyen meg a fehérje bevitel.

akkor legalább nem zuhansz meg,nem leszel plötyi.

2012. okt. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*ha
2012. okt. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
50 kiló ideális lesz. A kajával nincs gondom, mióta teljesen életmódot váltottam. Csak azt kérdeztem, hogy napi 40 perc is tud-e hatékony lenni.
2012. okt. 26. 11:20
 4/9 anonim ***** válasza:
6%

Napi 40 perc edzés bőven elég..


De azt vegyük észre, hogy nem a fogyás miatt (ez a kalóriamérleges elmélet nagyon csaló, olyannyira leegyszerűsített mint egy 2. osztályos matek példa) és hogy Rubintréka torna időpocsékolás..


Egyszerűen hülye az a sok 100, vagy 1000 tinilány, nő akik olyan szintig jutnak csak el hogy futás meg rubintréka. Az edzés nem azért van, hogy fogyjunk (mert nem fogyaszt) vagy hogy időt pocsékoljunk, az edzésnek komoly funkcionális értéke kellene hogy legyen! Fejleszteni önmagunkat, az egészségünket, a képességeinket!


Ilyeténképpen a harcművészeti edzések, Taiji, Jóga, Qigong amire szükség van, egy Rékás ugribugrinak legfeljebb kiegészítésképpen lehet értelme. Bár akkor is csak jobbat ajánlanék..


Fogyáshoz legyen alacsony a ch beviteled (olyat hogy gabona, kukorica kenyér stb. felejts el) és hanyagold a tejtermékeket, cukros 'ételeket'.

2012. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván időpocsékplás ha több ezer ember fogyott le tőle...csőlátás az megy ezerrel -.-
2012. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%

Több ezer ember idióta, te meg bele illesz az említett csőlátásba.

Azért fogynak le, mert alacsonyan tartják a ch bevitelüket - ez az update lényege. Hogy minden szójás sz.arral helyettesítik a ch-t az más kérdés, ezért nem ajánlom!


De azt értsük meg, hogy nem egy mozgásforma váltja meg a zsíros emberek világát, hanem a ch szegény étkezés. És onnan már csak egy lépés lenne hogy egészséges is legyen, ezt érthetően fogalmaztam meg?

2012. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Édesistenem.....

Ha már vki Rékára tornázik akkor valószínűleg az étkezésre is próbál odafigyelni nyilvánvalóna!

Ezért nem értem mi a fenéért lenne időpocsékolás???

Oda figyel az étkezésre...ezenkívül mozog ( teljesen mindegy , hogy mit de mozog és próbál tenni az egészségéért)és azt a mozgásfajtát választja ami jól esik neki és örömét leli benne. Akkor lenne időpocsékolás ha utálattal és unalommal csinálna valamit még félgőzzel se mert azt mondták, hogy ez a leghatásosabb csináld azt...

Így már érthető??

Gondolom neked nem...

2012. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát én Rékával fogytam 12 kilót és nem update módszerrel. Az update kaják egyrészt drágák, másrészt néha bűnözök és nem érdekel. Nem fogom teljesen elhagyni a csokit, vagy sütit, hogy még 2 hetente egyszer se ehessek. Szóval igen, a mindennapokban egészségesen étkezem, de nem zárkózom el mindentől. Diétával én egy dekát se fogyok, viszont egészségesebb kaják+Réka torna egyenlő a sikerrel.

És Réka nem ugrabugrál, mert ismerek magamon kívül sok olyat, akik ugyanúgy esznek, mint azelőtt és a tornájával mégis több tíz kilótól szabadultak meg.

2012. okt. 26. 23:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a diéta nem feszesít, nem tünteti el a narancsbőrt. Nekem pedig olyan volt a combom, mint egy fürt szőlő, itt-ott apró kis zsírfürtök, hála Rékának és a szuper tornájának most már kirajzolódik a combizmom, a lábamnak LÁB formája van és nem csülök, a fenekem nem egy lóéra hasonlít, illetve a karomon is először megjelent az izom, a hátamról eltűnt a "szalonnaréteg". Napi 1,5-2 órás edzés, nyáron hetente 2-szer jégkrém, sütike és mégis 2 számmal kisebb ruhaméret. Egyszóval hálás vagyok neki mindazért, amit közvetetten tett értem a dvd-ivel.
2012. okt. 26. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!