Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kaukázusi kefír (mono) kúrát...

Kaukázusi kefír (mono) kúrát csinált valaki és ha igen hány napig? A kefír egészséges fehérjeforrás, méregtelenít, frissít és alacsony kcal tartalmú.

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

KIÉGEK:D:D: kefir kúra D:D:

Ezeket a hülyeségeket honnan szeditek? Menjél ki mozogni,ne a gép előtt mereszd a hátsódat egész nap és egyél sok fehérjét( ne kefirt..sovány hús,tojás,túró,hal stb.)Ennyi a titok.

De ha ezt nem akarod van egy jobb módszer. Ennél még (talán?:D) mozogni sem kell. Pálcikával edd a levest. tuti lefogysz

2012. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem értem miért kell gúnyolódni, ez csak egy ártatlan kérdés volt amire szegény kérdező még nem is kapott választ (én am nem csináltam, még nem hallottam kefír kúráról, de rendszeresen eszek reggelire, vacsira kefírt)
2013. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%

Azért kell kigúnyolni,mert minden ilyen ember azt hiszi,hogy van olyan csoda módszer amitől 0 erőfeszítés árán lefogyhat.(Káposztaleves ??diéta, kefír kúra?:D sőt csoki kúrárol is hallottam már.)


Pedig a sovány alakért tenni is kell. Nem is keveset. De legegyszerűbb módszer koplalni. Majd amikor duplája visszajön akkor meg néz..

2013. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!