Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek este, hogy éjszaka...

Mit egyek este, hogy éjszaka ne legyek farkaséhes?

Figyelt kérdés

Ha éjszakázom, szinte egész idő alatt korog a gyomrom. Megpróbálom átverni magam, és iszom egy- két pohár folyadékot, de kis idő múlva kezdődik újra. Mivel diétázom, nem akarom felborítani éjszakai evésekkel, de szinte kibírhatatlan!!! Mi lenne az a vacsora, ami kitartana reggelig? Vagy mi az az étel, ami nem árt a diétának, ha éjszaka megeszem?

Köszi a válaszokat!


2009. aug. 11. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha valami könnyű húst vagy halat eszel salátával akkor abból nem lehet nagy baj
2009. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
zsírszegény tűró! Caseint tartalmaz, ami lassú felszívódású fehérje.
2009. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az esti nem evest illetve alig-vacsorat nem azoknak talaltak ki akik ejszakaznak. probald a sajat napirendedhez igazitani az etkezeseket. en pl 11 elott sose vagyok ebren, mas viszont fel 1kor mar ebedel. ha reggel birsz nehany orat eves nelkul vagy keson kelsz told ki pl. a reggelit 10-12re, az ebedet 4-5re igy a vacsorara 9-11 kozott kerul sor. hajnalig nem leszel ehes. vagy egyel kevesebbet ebedre es a pluszot tedd at estere. a gyumolcs is jo otlet, dinnye, barack, ezek eleg laktatoak, nehany orara elverik az ehseget.
2009. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlót javasolnék, mint az utolsó. Az éjszakai nem evés azokra vonatkozik, akik békésen durmolnak az ágyukban, nem pedig dolgoznak. Az éhezés nem tesz jót sem a gyomrodnak, sem pedig a szellemi/fizikai teljesítőképességednek. Próbáld ilyenkor a napodat úgy átvariálni, hogy amikor nálad az alvásidő van, azt nevezd ki éjszakának, ha du 3kor kelsz, legyen az a reggel és így tovább. A gond akkor van, ha összevissza dolgozol és nem tudsz semmilyen rendszert felállítani. Ha már pár hétig egyformán dolgozol, az már kivitelezhető, de nem irigyellek egy ilyen beosztásért!
2009. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az éjszakai evés szabad annak, aki éjszaka dolgozik!!!!

Tudod, mikor ne egyél?? Reggel, amikor hazamész!!! Lefekvés előtt nem szabad enni! Ha felébredtél délben v délután akkor egyél valami nagyobb adagot és munka közben v előtt is ehetsz!

2009. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

A "szervóra" szerint az emésztőszerveknek éjszaka van a regenerációs időszaka. A máj ilyenkor méregtelenít. Ez attól függetlenül így van, hogy ébren vagy-e vagy alszol. Energia kell, ha ébren vagy, szerintem könnyű gyümölcsleveket fogyasszál, esetleg 2szersültet, hogy ne terheld túl a regenerálódásra koncentráló bélrendszeredet.

Olvass a szerv órának utána, nagyon hasznos!

2009. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok-sok választ, de van még egy kis probléma. Az, hogy hetente kb 2 éjszakám van, és mikor hazamegyek, nincs alkalmam lefeküdni, mert van egy örökmozgó gyerkőcöm, akit nem tudok ilyenkor kire bízni... Szóval csak este alszom, mikor egyébként is ideje van... Tegnap 23 órakor ettem szőlőt és körtét, de hihetetlen éhes voltam. Szóval tanácstalan vagyok. A súlyomra muszály odafigyelnem, mert 1 év alatt fogytam közel 30 kg-ot, és SOHA TÖBBÉ nem akarok "olyan" lenni... Nehéz dió!

Várom még a válaszokat!

2009. aug. 11. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Én lefekvés előtt mindig iszok egy bögre meleg (nem cukros teát) és attól telítettnek érzem magam, ha esetleg a vacsi nem volt elég ehhez. :) Nálam ez vált be!
2009. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyél salátát, attól hízni nem nagyon fogsz, akármikor eszed
2009. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!