Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt 10 kg-t lehet...

2 hónap alatt 10 kg-t lehet fogyni? Lent a többi!

Figyelt kérdés

15/L

Azt csinálnám hogy nagyon keveset ennék ( föleg fehérjét meg fehérje turmixot ) mellette meginnék napi 2-3 liter vizet vagy cukormentes teát.Napi 1 órát futnék futópadon vagy elliptikus trénereznék.+30 perc torna(súlyzó,lovaglópad,tornagyakorlatok felülés meg stb..) szerintetek sikerül? Tapasztalatok?:)



2012. nov. 2. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
bocs de koplalással sehogy sem lehet tartósan lefogyni. Tapasztalatból mondom kb a 2xszerese jön vissza. Inkább egyél rendesen de mozogj mellette.
2012. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha koplalással fogysz, akkor az visszajön és nehezen is megy le, mert belassul az anyagcseréd. Egyél normálisan, lődd ki a cukros dolgokat, sütiket, csipszeket, blabla, estére semmi szénhidrát és kész.

Mennyi a súlyod amúgy? Mert ha 100-as vagy, akkor 2 hónap alatt 10 kiló bőven lemegy.

2012. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy a mérleg hive. Az ember nem csak testzsírból, hanem IZOMBÓL VÍZBŐL is veszíthet. Főleg diéta elején a szervezeted több vizet enged el. Van egy jobb megoldás, a tükör. Amúgy az ember heti 0,5-1 kg TESTZSÍRT veszít. Ha te többet fogysz, valószínűleg izmot veszítesz, ami azért gáz, mert az izom adja meg az alakod, és ha elveszted, lehet soványan még rosszabul nézel ki.
2012. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
bizony az pedig a roszabbik eset ha izmot veszítesz es a zsír megmarad, na akkor nagyon amorf leszel, inkabb sportolni kell mint agyondietazni magunkat..egyél fehérjét igen, meg zoldségeket, de rendes adagokat, és sok viz, gyogytea,és sport.ennyi nem kell tulzasba vinni
2012. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Két hónap alatt le lehet fogyni tíz néhány halálos betegségtől. És a vázolt módszerrel való fogyásba bele lehet halni. A mozgás jó. De rendesen kell enni. Rendszeresen, napjában többször kevesebbet. És olyanokat, amelyből fedezni tudod a szervezeted szükségleteit. A koplalás+intenzív mozgás eredménye lehet többek között hirtelen szívmegállás is.

Ilyen jelentős mértékű súlyvesztés csak extrém túlsúly, esetén, igen szigorú orvosi felügyelet mellett, klinikai körülmények között lehet viszonylag kevés kockázat nélkül elérni. Ha pl. 200 kiló felett jársz.

2012. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
értem...de cukrosat.liszteset meg chipseket pláne nem eszek szinte soha.Szeretem a natur joghurtot édesítővel.Mellesleg nyáron jött fel ez a 10 kg szoval nem évek "munkája" akkor vesztenék izmot ha csak koplalnek de rengeteget fogok sportolni.amugy könnyen fogyok.mindent megteszek h 2 hó. alatt visszafogyjak.amugy 172 cm vagyok es 57-58 kg VOLTAM sajna :/
2012. nov. 2. 19:42
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem menni fog. Próbáld ki a Primal vagy paleo étrendet :) és túl keveset se egyél, sztem olyan 1500 kalória biztos kell neked, bár ezt pontosan nem tudom 1400-1500
2012. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
40%
Nekem sikerült a harcosok Étrendjével!
2012. nov. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
uuh..még sosem hallottam róla.Az mi??
2012. nov. 2. 23:45
 10/14 zsangtiger ***** válasza:
48%
Ha elszánt vagy, akkor igazából nincs nagy baj, a koplalást felejtsd el, sport mennyen, és a tuti az hogy testsúlykilogrammonként 2g szénhidrát, és 3 gramm fehérje naponta. Szénhidrát főleg, rizs, krumpli,természetes dolgok (kalóriatáblázatokban látod miből mennyi van benne tudsz vele számolni), fehérje csirkemell, vagy hal. Így fogsz heti 1 kg-zsírt leadni, ha 1. héten kívül is ennél jóval többet fogysz emelj a szénhidráton, mert akkor már izmot vesztesz, ha kevesebbet csökkents. Ezt próbáld, egy 8-12 hétig és garantálom, hogy tökéletes lesz az eredmény.
2012. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!