Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175 cm,58 kiló,14 éves lány,...

175 cm,58 kiló,14 éves lány, normális adatok? Egészséges étrendet és edzéstervet állítana össze nekem valaki?!

Figyelt kérdés

szeretném a súlyomat 50 kg-ra kökkenteni valamint lapossabb hasat szeretnék.


Előre is köszi a segítséget!!


2012. nov. 4. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

TE nem vagy normális, és akkor még finom voltam.

Már most alacsony a súlyod és tovább akarod apasztani????


50 kg? Ez komoly? Egy 160 centis nőnek talán, de nem egy 175 centi magasnak!

2012. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én 63 kg vagyok és szintén 175 cm... és sokan azt mondják, hogy vékony vagyok így is... Isten ments, hogy te még fogyjál...
2012. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rocky1 válasza:
Neked inkább hízókúrára lenne szükséged! Mondjuk abban egyetértek hogy szeretnél edzeni illetve egészségesen étkezni! Én azt javaslom hogy 1-2 hónapig hetei rendszerességgel csinál kör illetve kardiós edzéseket! Ez majd növeli z álló képességedet és javítja a szív és tüdő kapacitását! A test tömeg indexedre meg figyelj oda mert enyhén szólva a kórosan sovány kategóriába tartozol úgy hogy ne akarj 50 kg lenni! Napi 4-5 étkezés beiktatását is kellőképpen ajánlanám!
2012. nov. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem a súly határozza meg, hogy nézel ki, szerintem te biztosan ne kezdj fogyózni, de ha azt szeretnéd, hogy laposabb legyen a hasad, akkor mondjuk csinálj felüléseket, ilyesmi, de EGYÉL RENDESEN! :)
2012. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alettaa válasza:
Szerintem ne kezdj fogyózni... Árthat az egészségednek. Szerintem ez egy nagyon jó testalkat, sőt, még nyugodtan hízhatnál 5 kg. is. Persze fontos, hogy egyél zöldséget, gyümölcsöt, és esetleg csinálj felüléseket, vagy hasizmot, de máskülönben nem éri meg fogyózni!.
2013. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!