Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Peak vagy Aminostar zsírégető...

Peak vagy Aminostar zsírégető tabletta?

Figyelt kérdés

Melyik a hatásosabb? És melyik fajtáját éri meg megvenni?

Először biotechre gondoltam de arról eddig csak rosszat olvastam.

*olyan kommenteket nem kérnék, hogy ne tömjem magam ilyen sz.rokkal és inkább tornázzak, mert lassan egy éve tornázok, hetente 3-4x két órát és majdnem minden este futni járok, de van olyan rész ahonnan nem jön le a zsír, gondoltam kipróbálom ezt*



2012. nov. 5. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem léteznek zsírégetők, csodaszerek egyik sem hatásos.

Ha a következő 50 évben a Gyakorikérdéseket fogod bújni a normális táplálkozást akkor sem fogod tudni megkerülni.


Nem tudom mit tornázol, Taiji, Jóga, QiGong edzéseket találták ki az embereknek, a többi az csak divat (a Callenetics, Pilates a jógán alapszik, természetesen jók).


Az a gond, hogy annyi eszed van (nem vagy ezzel egyedül, nem sértésből írom) hogy elmész futni és sokat tornázol.. Ennek semmi értelme, ha fogyni akarsz (egészséges akarsz lenni) akkor tessék úgy táplálkozni mint egy egészséges ember (húsok, zöldségek és nem cukros tejes gabonás szemetek) és úgy edzeni mint egy egészséges ember. A futást hagyd meg a divatmajmoknak. Heti néhány perc sprint, ez az a futás aminek értelme van, többnek nincs.

2012. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

általában 20-30 percet futok.

és nem eszek se édességet, se kenyeret.

valószínűleg a testépítő oldalakon meg a builder shopokban sem cikkeznének róla ha nem érnének semmit.

2012. nov. 6. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:

A builder.hu-n leírják, hogy nincsenek csodaszerek.


De cikkezni kell, mert amúgy nem vennél ilyen sz.arokat. Ez jó érv?

2012. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!