Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki mennyi idő alatt fogyott...

Ki mennyi idő alatt fogyott le életmódváltással, egészséges táplálkozással? és mikor állt meg a fogyás? Mennyiről mennyire fogytatok?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok

2012. nov. 7. 22:19
1 2
 1/14 Antimod ***** válasza:
73%
A párom egy hónap alatt 5 kilót leadott (pedig nem volt kövér, csak őszerinte ugye...), azóta többé-kevésbé tartja ezt a súlyt és diétát. A finomított cukrot váltotta fel nyírfa- és gyümölcscukorral, illetve kerüli a finomliszttel készített termékeket.
2012. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Penszy ***** válasza:
100%
Én 6 hónap alatt,67 ről 57 re .60 nál megállt egy kis időre,de nem adtam fel.2éve tartom.
2012. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Két év alatt 25 kilót. 105 voltam...
2012. nov. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Én 3 hónap alatt fogytam le.

49 kilónál állt meg, 3 hónap után.

54 kilóról fogytam 49 kilóra.


Ez két éve volt, és a súlyomat azóta is tartom. Havonta kétszer sütit is eszem, amit én sütök (cukor helyett mézet, liszt helyett pedig őrölt mandulát használok).

2012. nov. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Én semennyit nem fogytam, viszont nem is híztam tovább.

168/70 N

Az egészséges ételekben sajnos ugyanúgy van kalória, sőt, néha több, mint az egészségtelenebb verzióban (pl. tk. kenyér, a gyümölcsökben meg rengeteg cukor). Ha pedig keveset eszel belőlük (hogy kevesebb legyen a kalória), ugyanúgy éhes vagy. Legalábbis én. És hiába eszem akármennyi gyümölcsöt és zöldséget, nem lakom jól velük. (Persze eszem húst is, de ugye azt mondják, hogy sok zöldség, gyümölcs, a tészta, kenyér, krumpli helyett.) Én rengeteg ilyet eszem, de nálam nem működik.


Persze nyilván nem mindegy, hogy mit jelent az életmódváltás, mert én előtte is viszonylag normálisan kajáltam, volt zöldség-gyümölcs is, nem jártam naponta Mekibe, nem ettem Fornettit, ha elmentem egy árus előtt, nem 3 kakós csigával kezdtem a napot és nem cukroztam agyon a teát sem.

Nálam az életmódváltás inkább azt jelentette, hogy tudatosabban kezdtem főzni, a finomított dogokat ha lehet, kerülöm, a zöldséget párolom, olajat alig használok, ha lehet, kerüljük a felvágottakat is pl. + Mindig megnézem a cimkét, mielőtt megveszek valamit, és ha van benne olyan dolog, amiről nem tudom, micsoda (adalékok), akkor nem veszem meg.


El tudom képzelni, hogy ha valaki brutálisan rosszul kajált, és egy kicsit változtat ezen, akkor érhet el eredményt.

2012. nov. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam még folyamatban van a dolog, 8 kilót adtam le 2 hónap alatt, igaz nekem van is miből, 116-ról indultam.

Semmi cukrot és finom lisztes dolgot nem eszek, a hús pedig csirke- vagy pulykamell. Köret barna rizs, és ahhoz is fele arányban párolt zöldségek. Vacsorára már nem eszem szénhidrátot, csak fehérjét, és heti 6x igyekszem mozogni legalább fél órát. Remélem még jóóó sokáig tudom csinálni, és lemegy még vagy 30 kiló. :)

2012. nov. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

április elején 73 kilóval kezdtem, most vagyok 60, úgy, hogy a nyár inkább súlytartás volt, mint fogyás. Úgy 8 kg után állt a fogyás 1 hónapot, mert, mint utólag kiderült, túl keveset ettem (1200 kcal), ahogy emeltem rajta, és számoltam a szénhidrátot-fehérjét-zsírt, rögtön beindult megint.

Az első 2 hónapban csak diétáztam, utána kezdtem konditerembe járni heti 4-5x (futás és súlyzós edzés), így sikerült elérnem. A táplálkozásomra nagyon szigorúan ügyelek, cukor és liszt kizárva.

2012. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) mindenkinek!! Nagyon hasznosak! Várom a többi választ is :)
2012. nov. 8. 22:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem júliustól szeptemberig, tehát 3 hónap alatt ment le 10 kiló. Januárban 86 kg voltam, a 170 centimhez, júliusra lementem 83kg-ra, szeptember végére 72-73 kg. Ezt azóta is tartom. Most hétvégén veszek fitness bérletet, 10 kg még leadásra vár. De 6-7 biztosan. Ja, minden nadrágomból kifogytam.. :)
2012. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
78 ról most 66 ra a cél 60 agusztustól mostanáig,sport rendes kaja
2013. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!