Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki mennyi idő alatt fogyott...

Ki mennyi idő alatt fogyott le életmódváltással, egészséges táplálkozással? és mikor állt meg a fogyás? Mennyiről mennyire fogytatok?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok

2012. nov. 7. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Január elejétől máig - 5 kg. (61-ről 56). 52-ig folytatni fogom, így nyárra minden cuccomba beleférek. Nagyjából heti 0,5 kg, de nem is szeretném a tempót gyorsítani. Inkább tartós legyen az eredmény.
2013. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Enyém a hatodik válasz, érdekes volt visszaolvasni, akkor volt meg -8 kg, most van meg -22kg, jelenlegi súlyom 94 kg.

A múlt héten kezdtem bele a ketogén diétába (olyasmi mint az Atkins), mert már hiába mozogtam és számoltam ki grammra mindent, nem ment le egy deka sem. Remélem így még sikerül pár kiló...

2013. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48 kg plusz abbol 30 lement. 2x allt meg a dogyas.
2017. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
3 év. 170-ről 67kgra fogytam. 2x stagnált a súlyom út közben, 2-3 hónapig, majd tovább fogytam. Közel 1 éve állt meg teljesen a fogyás 67kilónál, ez alá még soha nem sikerült menni egy grammal se, stabilan 67-67,5 kg közt mozgok. De már nem is érdekel, kínozni magam, koplalni biztos nem fogok, tudom hogy ez egészséges súly a magasságomhoz, és innentől mindegy mekkora a szám, sosem volt célom betegesen soványnak lenni.
2022. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!