Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hát szeretnék lefogyni már 2...

Myácska^^ kérdése:

Hát szeretnék lefogyni már 2 éve kb. , hogy hírtelen meghíztam, most alig eszek valamit és holnaptól sportolok is rendszeresen, tudnátok még adni tippeket? 8-9 hónap alatt szeretnék leadni 15-20 kg -t lehetséges ez egyáltalán? /többi lent/

Figyelt kérdés
15 éves leszek hamarosan 70 kg körül vagyok 168 cm tavaly nyáron nagyon meghíztam egyre-egyre jobban és a melleim is nagyon nagyok lettek 95d-ős melltartót hordok szeretnék lefogyni a középsulira,nem látszik annyira hogy 70 kg vagyok de nem vagyok vékony és szeretnék az lenni,meg hogy kisebb legyen a mellem valamennyivel.Tudnátok segíteni légyszí??:/
2012. nov. 18. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

sport,sport, sport... és kevesebb szénhidrát, egészséges étkezés: főleg zöldség, gyümölcs, fehérje, sok folyadék... aztán megint csak sport :)

holnaptól kezdve mit tervezel? mit fogsz mozogni?

2012. nov. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kicsivel egyél kevesebbet (ne sokkal, 15 évesen nem szabad megvonni a szervezettől a táplálékot, mert később sokszorosan visszaüt), és sokat-sokat mozogj! Akár minden nap járj el valamilyen edzésre, és gond nélkül le fog menni ez a súly :)
2012. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

rendszeres testmozgás, diéta...

15-20kghoz még sok is a 8-9 hónap.


nekem is hasonló gondom volt az egyetem után mikor beálltam dolgozni. Az egyetemen meg előtte mindig rendszeresen fociztam, futottam stb, a munka mellett ezek elmaradtak, de a kaja adagom ugyanannyi volt mint mikor sportoltam, így kb fél év alatt felszaladt rám kb 15kg.


de miután újra elkezdtem sportolni és kicsit diétáztam közbe elég hamar leadtam (3 hónap alatt) ezt a 15 kilót. Pedig nem koplaltam.

2012. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat sokat segítenek ilyenkor :)).Hát futok a Ligetbe hajnalban félóra egy órát.Felülés...meg ilyenek :).Tudtok esetleg ajánlani valami sportot,ami ilyen egyszerű mint futás vagy a felülés? ^^ Remélem tényleg lemegy ez a 15 kg ^^ olyan hirtelen híztam meg ahogy abba hagytam asportot énis nade csak lemegy :))
2012. nov. 19. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!