Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meg tudná nekem mondani...

Szabina87 kérdése:

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy az Alakreform 2010 Dvd-én a 40 perc extra popsi részben (2. rész) 7:12-4:00-ig szóló szám címét? Nagyon tetszik az a szám, és régóta kutatom!

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress valami zene felismerő programot androidos telefonra, ha olyanod van, vagy valakit kérj meg rá. (Shazam, Track ID, ilyen neveket találtam programra)
2012. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=LnJ0_CEt_Rc


Hátha így valakinek könnyebben megy a felismerés! :)

2012. nov. 27. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Ó, de jó, hogy írtál, ne haragudj, megfeledkeztem róla.

Igyekszem neked megnézni. :)

2012. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés, mert az időt furán tetted fel 7:12-től-4:00-ig az mi? :)

Valamit elírtál (kezdetet vagy véget), de melyiket? Csakhogy sikerüljön pontosítani, tuti egy számról beszéljünk. :)

2012. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm, hogy írtál!Igen az a szám kezdete és vége.Azért írtam így, mert a Dvd-n a jobb alsó sarokban van a visszaszámláló, hogy mennyi van még az adott tornából.És visszafelé számolva 7:12-nél kezdődik a szám, és 4:00.kor van vége...Köszönöm szépen, remélem sikerült jól leírnom és megérteni! :)
2012. dec. 2. 09:26
 6/7 anonim válasza:
Bocsi, hogy kérdéssel válaszolok, de nekem is ez a zene kellene, nem sikerült megtalálni? :)
2014. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia!A válasz: Paul & Fritz Kalkbrenner - Sky And Sand
2015. aug. 30. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!