Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az egészséges étkezéshez,...

Az egészséges étkezéshez, illetve a sikeres fogyáshoz tényleg el kell hagyni mondhatni teljesen a kenyér fogyasztását?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni. A napi mozgással nincs is gondom, inkább csak azzal, hogy mit egyek, hogy sikerüljön fogyni? Hozzáteszem pasi vagyok, szóval valami olyan étrendet szeretnék, ami nem két darab zöldségből áll.:) Magyarán amivel azért nem maradok farkas éhes. Hozzáteszem nem vagyok ellene a zöldségféléknek. Személy szerint vacsorának ilyesmit gondoltam volna fogyasztani. Lényeg a lényeg, hogy ha minél kevesebb ételhez eszem kenyeret, illetve minél kevesebb szénhidrát tartalmú ételt eszem, akkor az segíteni fog lefogyni? Egyáltalán tudtok segíteni abban, hogy mit szabad enni reggelire ebédre, és vacsorára a fogyás érdekében? Próbáltam rákeresni, de ezer féle variácót találtam ezekre.
2012. nov. 24. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, olvasd el a Sárga kapszula című könyvet és abban választ kapsz a kérdésedre, azokra is, amiket ezek után tennél fel, megéri :)
2012. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól kezdtél neki, minél kevesebb szh, annál jobb. A legjobb, ha a szénhidrátot zöldségekből viszed be, mindig az a köret és ha édességre vágysz, akkor megehetsz egy-két gyümölcsöt. Reggelire a tojásrántotta paprikával, paradicsommal nagyon szuper, tízóraira mehet pl egy kis gyümölcs, ebédre hús zöldkörettel, vagy pörkölt savanyúsággal, vacsira ugyanez. Ha ennyire alacsonyan tartod a szh-t, az sem baj, ha kicsit zsírosabbak azok a húsok, legalább nem leszel éhes. Sok sikert!
2012. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!