Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom követni ezt az...

Nem tudom követni ezt az egész nap fehér hús +rizs variációt mert elég rossz anyagi körülmények között élünk, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Olcsóbb húsok fehérjéket mondanátok?

A rizs az meg van mert abból 1-2 marék elég 1 ebédhez, de hús vagy tojás nem mindig van itthon. Fogyni szeretnék pedig.


2009. aug. 17. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha most nincs mit enni, szerényen éltek, akkor hogy a francba tudtál meghízni?
2009. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te barom első, ezt hívják szegénységi elhízásnak! Lehet, hogy nem eszik sokat, de egyáltalán nem minőségiek az élelmiszerek, amiket fogyaszt, ezért hízott meg. Ilyet még nem hallottál?
2009. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ilyen esetben edd azt, ami otthon van, de figyelj a részletekre (szénhidrát és zsír bevitel) én a helyedben elhagynám a rízst, vagy minimálisra csökkenteném, talán ezzel tudod kompenzálni a nem minőségi kaját.
2009. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hekk elég olcsó, és finom
2009. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem is a hús típusára helyezném a hangsúlyt, mert abból azért lehet szárnyason és halon kívül is enni és nem fogsz tőle hízni. A köret hízlal, nem a hús (jó, itt nem a szalonnáról beszélek). A hús mellett nem mindegy, hogy mit eszel: a kenyeret esetleg lehet helyettesíteni puffasztott rizzsel, abonettel. Rizs még mindig jobb, mint a krumpli és a tészta, amiket ki kellene hagyni. Vegyél fagyasztott zöldségkeveréket. Elég olcsó és nekem ált. 1 csomag elég 6-7 étkezésre. Szerintem úgy tudnátok spórolni, ha ugyanazt enné a család. Nem tudom, hogy mit szoktatok enni, de ha változtattok és sok zöldség, gyümölcs kerül bele az étrendbe, akkor kevesebbet kell majd költened a többiek kajájára és ez mindenkinek az egészségére is válik közben.
2009. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. aug. 17. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Még a hüvelyeseket (bab, borsó, lencse) ajánlom: olcsóak, sok bennük a vitamin, ásványi anyag, rosttartalmuknak köszönhetően laktatóak és gabonákkal együtt teljes értékű fehérjének számítanak. Megfőzve pedig ha jól tudom alig több bennük a kalória, mint a csirkemellben (kb 120-160 körül). Akár szószt, ragut lehet belőlük készíteni vagy egytálételekben is jó partnerei a gabonáknak.
2009. aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!