Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ég a hasizmom edzéskor az jó?

Ha ég a hasizmom edzéskor az jó?

Figyelt kérdés
hasprést szoktam csinálni addig ameddig nem érzem, hogy már ég a hasam.Ez így jó vagy inkább ne csináljam addig?Egyébként pihenőnapokat tartsak vagy nem baj ha minden nap csinálom?

2012. nov. 26. 14:31
 1/10 anonim válasza:
Egy jó hasedzés legyen kegyetlen fájdalmas. A has izomzata „ég” megterheléskor. Amikor el kezdjük az edzését és érezzük ahogyan elkezd égni, abba ne hagyjuk az edzést, akkor kezd csak értelme lenni az egész szenvedésünknek.Én a heti kettőt preferálom. Egy jóféle hasedzés után nem elég az 1 nap pihi, kell a 2-3.
2012. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha már kezd füstölni is, mindenképp hagyd abba!
2012. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 molnardav válasza:
100%
Ne csináld minden nap, mert akkor nem regenerálódik a tested. Egy nap pihenőt tarts az edzések között.
2012. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! 2.-nak üzenem, hogy mikor elkezdem az edzést rakok magam mellé még egy poroltót is vészhelyzet esetére xd
2012. nov. 26. 15:21
 5/10 anonim ***** válasza:
én heti 2 edzés felett nem ajánlom, és ne a kislányoknak való hasprést vagy felülést csináld. meg nem a hasizom edzéstől lesz kockáz hasad....
2012. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor milyen edzést csináljak? Ha arra gondolsz, hogy diétáznom kell akkor igen, csinálok szálkásító diétát
2012. nov. 26. 15:23
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem elég edzett vagy ehhez. fogsz egy rudat amin bírsz csimpaszkodni, hogy ne érjen le a lábod. és 90 fokban felemeled a lábad. ebből csinálsz amennyit tudsz, oszd fel magadnak szériákra, ismétlésekre. lábad nyújtott végig a gyakorlat során és mindég legmagasabbra emeld lehet 90 fok felett is húzni. felső pozícióba tartsd meg 1-2 másodpercig. lendületet kerüld.


ha nem megy ez hasonlóan csináld háton fekve is, de ott az alsó pozícióba ne tedd le a földre, pár cm el állítsd meg előbb hagy feszüljenek azok az izmok.


ez a vártakkal ellentétben nem csak az alsó hasizmot erősíti, mert a hasizom olyan mint egy gumiszallag, nem bírod úgy húzni az egyik végét, hogy ne nyúljon a másik is. sok sikert!


igen a diétára gondoltam, sajna nagyon alacsony testzsír kell legyen hogy látszon rendesen.

2012. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

neked jó ha fáj? ha igen, akkor a kérdésedre a válasz igen..


A kemény edzés amúgy fájdalommal is járhat, ez természetes. Dolgozik az izom, ezt nem nagyon tudod elkerülni, és nem is kell.. pihenőt jól írták :) ajánlott tartani :)

2012. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ettől egy deka zsír nem fog lemenni rólad,hanem a hasizmodat erősíti a zsír alatt.olvasgass sportrovatot..
2012. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző, abban igazad van, hogy nincs helyi zsírégetés, de írta a kérdező, hogy csinál szálkásító diétát mellé.
2012. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!