Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyókúrázom nem eszek...

Ha fogyókúrázom nem eszek semmi édességet, de ha egyszer 'megbotlok' úgy döntök, hogy már mindegy és egész nap csak zabálok, többet mint amennyit belém férne. Hogy álljam meg? Min változtassak?

Figyelt kérdés
Keményen eddzek és egészségesen táplálkozom, amikor a legjobb barátnőm áthív magához. Drága barátnőm pedig rengeteg házi sütivel vár engem. A nap végére sokkal többet eszek,mint amit egyébként ennék,mert azt mondom magamnak,hogy csak ma eszek ennyit, többször nem fogok.
2009. aug. 18. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ha edzel rendesen és taetod a mindennapos diétát, akkor ha mondjuk egyszer egy héten ilyet teszel, akkor azt megteheted hiszen a 7 napból 6-ot kemény szigorral csinálsz végig :)
2009. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
meg lehet állni egy süti után is. és akkor ettél is és mégsem lesz lelkiismeret furdalásod utána . Ha tényleg fogyókúrázol akkor bizony kell hozzá önfegyelem.
2009. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 igabcsy ***** válasza:
Látod ez a baj, hogy egyébként nem eszel semmi édességet. Azután amikor a közelébe érsz, képtelen vagy megálljt parancsolni magadnak 1 szelet után. Ha nem vonnád meg magadtól állandóan, akkor a barátnődnél sem kívánnád ennyire. Szerintem ennyi a titok. Esetleg beszéld meg a barátnőddel, hogy amikor áthív magához, azokon a napokon diétás sütit süssön, mondjuk gyümölcsös túrókrém tortát, nagyon vékony piskótaréteggel, és a krémet édesítőszerrel készítse. Vagy legyen egyszer-egyszer házi készítésú fagyi gyümölcsös joghurtból. Esetleg gyümisaláta. Ha tényleg a barátnőd és nem kib...ból csinálja veled, akkor megérti és meg is teszi neked.
2009. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! én is gondoltam már rá ,hogy a teljes megvonás lesz a baj,szóval akkor egy héten egyszer megengedhetem magamnak az édességet? azt hiszem így fogom csinálni
2009. aug. 22. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!