Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hoddia p57 kapszula, milyen...

Hoddia p57 kapszula, milyen gyorsan hat? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nektek van tőée hangulat ingadozás, stb?

2012. dec. 2. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

az nincs, csak hányinger...

Ugye, ha valakinek hányingere van, az nem éppen enni akar... aki nem eszik, annak nem jut vitamin, és ásványi anyag.

2012. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Te használod?

És mennyire használt?- mennyi idő alatt lett valami változás?

2012. dec. 2. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Megtanultam émelyegve élni. bírtam, vagy egy napig.
2012. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 2 napja szedem, mert láttam, hogy mások miket értek el vele! Hányingerem nincs, csak olyan érzésem, mint az érettségi előtt! :D Nem tipikusan ideges, csak izgatott, bizsereg minden tagom, ha nem mocorgok! Olyan lettem, mint egy foxi, még pisilni is szökdécselve megyek ki. De én ezt éppen, hogy pozitív mellékhatásnak érzem! :D Az első 2 bogyót tegnap délután vettem be, mert akkor jött meg a rendelés, de még éjjel egykor is nagyon nehezemre esett lefeküdni aludni, többször fölébredtem és egyébként sem aludtam túl mélyen, pedig eddig olyan, voltam, mint a lőtt kutya, ha egyszer sikerült elaludnom! :D ...De nem vagyok mérvadó, mert ez még csak a második nap! :)
2013. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!