Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minél többet fogyok annál...

Minél többet fogyok annál kövérebbnek látom magam, miért?

Figyelt kérdés
Már lassan fél éve életmódot váltottam, azóta közel 30 kg-ot fogytam, mégsem látom magamon. Az ismerőseim látják rajtam, a ruháimon is észreveszem, de valamiért mégis ahányszor tükörbe nézek ugyanolyannak látom magam, sőt van hogy még nagyobbnak is. Ez fog változni, vagy az agyammal van valami hiba?
2012. dec. 18. 23:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kritikusabb vagy. meg meg nem erted el a celod.
2012. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

attól függ.. ha 150 kilóról fogytál 120ra, egészmás mint 70röl 40re. fiu vagy lány vagy,most hány kiló vagy,vagy valami?ah...


mindenesetre ha csak fogysz, és semmi izom nincs rajtad,az sem lesz szebb a szemedben..vagy önértékelési zavaraid vannak. de igy tanácsot se lehet adni hogy nem irod le a konkrétumokat a kérdésben...

2012. dec. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 21 éves, 110 kg-ról fogytam 80-ra. Hetente 4 alkalommal sportolok 1 órát, egészségesen étkezem, fehérjedús ételeket eszem.
2012. dec. 18. 23:32
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Anorexia nervosa nevű pszichés betegség.

Nem vagy menthetetlen, de segítségre lenne szükséged. Azért ha látod magadon, hogy nem tudod megítélni a veled történt 30 kilós fogyást, a tested ilyen változását.. akkor nem kellett volna már előbb orvoshoz fordulni? Mindegy, költői kérdés volt.


Nem vagyok orvos, csak ez az állapot pont illik a leírásodra, én szeretném ha nem lennél beteg.

2012. dec. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A centin mérd fel a változást. Az objektív, nem kell drámázni meg problémát csinálni hülyeségekből. Lesz még ennél nagyobb bajod is, feleslegesen ne csináld a fesztivált meg a problémákat.
2012. dec. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Centikben is mérem, és 10-15 centis különbségek vannak az első méréshez képest. De ez semmiben nem segít, hogy másként lássam magam. Egyébként meg ha azt nézzük hogy a túlsúlyom gyerekkoromtól kezdve tönkretette az egészségem és az életem, mondhatom hogy az egyik legnagyobb problémám...
2012. dec. 19. 01:15
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is így voltam az elején, időbe telik, amíg átáll az ember agya. És hát ugyebár az agyunkkal látunk igazából... Jelenleg torz a képed magadról, mert "megszokásból" még a kövér lánynak látod magadat, aki voltál. Ez majd szép lassan változni fog.
2012. dec. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ha hosszú éveket éltél le a "kövér" testképeddel és a kövér tudatoddal, akkor sok idő, mire az agyad rááll arra, hogy most már vékonyabb vagy. Adj neki időt.


Én csak fél évig voltam pár kilóval nehezebb (165 centihez voltam 56 kiló), de amikor utána lefogytam 49 kilóra, még mindig fogyni akartam, és anyukámnak mondtam, hogy keveset tegyen, mert fogyókúrázom! Anyukám meg tisztára kiakadt, hogy már csont sovány vagyok. De bennem olyan mély nyomot hagyott a hízásom, hogy még mindig husinak láttam magamat a tükörben! Kellett egy pár hónap, mire tényleg láttam, hogy milyen vékony vagyok és nem akartam tovább fogyni.


Neked is eljön ez az idő, lassan vissza fog állni a rendes testképed. Most még torzul látod magad, de ez át fog alakulni.

2012. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez már anorexia!!!

[link]

2012. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Afrikában biztos hogy vannak 'jobbak', és a haláltáborokban is voltak extrémebbek, szerintem.


Bár gratulálok a nő életenergiájának, valami életben tartja még így is, hát nem csodálatos? :)

2012. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!