Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy attól, hogy...

Az igaz, hogy attól, hogy kevesebbet eszem és hasprésezek nem fogok tudni lefogyni a hasamból?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 19:26
 1/7 anonim válasza:

A hasadból célirányosan nem tudsz fogyni. A hasprés a hasizmot fejleszti, viszont te a hasizmod azért nem látszik, mert eltakarja x centi zsír. Azaz lehet akármilyen erős és kidolgozott hasizmod, ha a zsír elfedi, semmi nem látszik belőle.


Ahhoz, hogy látszódjon, fogynod kell zsírból. Ennek leggyorsabb módja a megfelelő étrend (0 telített zsír, minimális szénhidrát, sok fehérje). Súlyzós edzés kell, illetve aerob edzés (pl. bringa, megfelelő pulzus-tartományban).


Nagyjából ennyi, sok sikert.

2012. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaz.
2012. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az első mindent leírt helyesen.
2012. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de leirta a kérdésben hogy "ha keveset eszik". nemtudom ez mit jelent de én voltam 180 centisen 82-3kiló,naponta 1500kalóriát ettem meg egy zsák gyümölcsöt,narancsot stb-t, és ezt csináltam javába, hasprés. meg fekvötámasz,meg felülés. és 2 hónap alatt fogytam 20kilót és a hasizmom is látszott már..
2012. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát..reggelim az általába szendvics , ebéd az ami van de kevés és vacsora pedig gyümölcs vagy pedig 6 óra elött egy fél piritós=szendvics.Nem eszek édességet ,cukrot semmit.De nem én szabályozom hogy mi legyen a kaja mivel iskolába járok és ezért szüleim főznek.
2012. dec. 20. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:

hát a személyes tanácsaim (amit én csináltam) elsösorban nem javaslom.tehát nálam nincs reggeli. nincs ilyen hogy ebéd,vagy vacsora, vagy 6 utáni evés.. amikor éhes vagyok eszek,ha töltöttkáposzta volt akkor azt ettem..csak nem mindegy mennyit.ha kivonja az ember a cukros italokat,szénhidrát,krumpli tészta ilyesmi,és helyette gyümölcsöt eszik és azokban lévö cukrot hasznositja a szervezet, akkor máris nem olyan könnyü elérni azt az 1500 kalóriát.. 1 csirkecombba pl 200 kalória van kb.. 2 töltöttkáposztába meg 500..egy szendvicsbe 100-150 tájt.

én soha nem futottam,mindig utáltam,egy héten csináltam 3-4szer egy héten 100-100 felülés fekvötámasz hasprés. és csókolom. emellé,hogy nem ettem állandóan vagy mert muszály, nem volt nehéz.(de megjegyzem én nagyon agressziven léptem fel ellene mert rosszul lettem a mérlegtől)

2012. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rosszul állsz Kérdező.


Az ismereteid.. nem léteznek. A helyi fogyás "misztériumáról" kérdezel..


Szendvicset eszel. Vajon miért sikerült elhízni? Nem eszel cukros dolgokat, miért a szendvics, a kenyérben lévő keményítő nem ugyan olyan mintha cukros csokit ennél? De.

2012. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!