Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Junius vege ota csinalok egy...

Junius vege ota csinalok egy dietat az anyukammal (nem hivatalos dieta) es 2 utan nem eszunk! Nem nehez annyira de azt szeretnem tudni hogy mennyi ido alatt tudok ezzel leadni 10 kilot?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 22:01
 1/4 anonim válasza:
100%
idáig mennyit adtál le?
2009. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
mi értelme van annak ha 2 után csak éheztek? inkább állítsatok össze egy egészséges étrendet és valamit sportoljatok, sokkal többre mentek. egyébként mennyit sikerült leadni így ? kíváncsi vagyok. mert szerintem egy rendes diétával július óta már leadhattál volna egy 6 kilót simán.
2009. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a diéta nem éhezésről szól, az a mazoistáknak való. 6x kis adagok, magas fehérje tartalom és alacsony szénhidrát. A vacsora már csak fehérje és zöldsége legyen.
2009. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
en egyatalan nem ehezek 2 utan!!! ha nagyon ehes vagyok eszek gyumolcsot vagy yoghurtot zabbal!!!! es nem akarok meg egy hulye dietat megcsinalani aztan visszahizni... nem fogytam kiloban de vekonnyabb lettem! olyan nadgarokba beleferek amikbe eddig nem!
2009. aug. 26. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!