Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha így fogyókúrázom amfetaminn...

Ha így fogyókúrázom amfetaminnal milyen hamar fogyok le?

Figyelt kérdés
Egy hétig nem eszek semmit, aztán jól bekajálok, meg várom amíg újra éhes leszek és bedobok pár tabit. Milyen hamar fogyhatok le 10kg-mot?
2013. jan. 2. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Pillanatok alatt. Eltünteted az izomzatod, tönkreteszed a belső szerveid. Az ostobaság netovábbja, ha így akarsz lefogyni.
2013. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia en is ezt csinaltam kb 4 honapig 190 kgrol 46 kilora fogytam. Ehez hozza tartozik hogy a parom elhunyt megfulladt. Trauma ert . Nem ajanlom
2013. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Óóóó hát 15 évesen fogytam le 73 ról 54 re!!!2hónap alatt,szívritmuszavarom lett és akkor jött ki a máig tartó ocsmány allergiám.talán 1 évig csináltam komolyan,2-3 ig meg néha néha.egyedül tettem le és nem kívánom nekedazt ami az én fejemben volt 1 év után, most elmúltam 30 és még mindig vannak rossz berögződéseim,pánikbetegség szerűm. Kirúgtak a középiskolából(legjobb 10ben lévő volt)újból kellett kezdenem


most boldog vagyok hogy 69 kg ra lefogytam 3 hhónap alatt edzéssel diétával 82 ről és már 3 éve nincsenek alvászavaraim,és csak havi 1 migrénem van...

nem kéne!!!!!!!!!

2013. jan. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen kérdésektől az életkedve is elmegy az embernek. Csak testmozgással lehet elégetni a lerakódott zsírt és kész. Bár ha lusta vagy ahhoz nyugodtan vágd tönkre az idegrendszeredet. Az ilyen emberekért nem kár.
2013. jan. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a kis naiv azt hiszi majd ő nem eszik egy hétig :) 4-5 nap után halsz meg :D
2013. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lefogysz 10 kg-ot és ugyanúgy fogsz kinézni :D mert izomból fogysz majd pl.: szívizom
2013. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-5 nap kaja nelkul nem halsz meg.:Dakkor mar az osszes spuris reg meghalt volna...
2013. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Par het alatt fogytam vele tobb mint 20kilot ez volt 4eve 72rol 51re es miota abbahagytam visszahiztam 10et :(
2018. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elozo kommentelo vagyok de bipolaris kedelybeteg lettem a sok speedtol 😀😅
2018. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!