Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sajtos tészta lesz az ebéd.4To...

Sajtos tészta lesz az ebéd.4Tojásos omlettel kezdtem a napot. Ehetek a tésztából egy keveset vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Ha nem eszem tesztat akkor egyaltlan nem ebedelek csak napkozben sok gyumolcsot eszem

15l


2013. jan. 5. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár már valószínűleg elkéstem a válasszal, de én ennék a tésztából, csak egy kis tányérnyit, vagy zöldségeket, sovány húst ennék hozzá. A gyümölcs cukrot tartalmaz, ha megnézed a ch tartalmát nem is biztos, hogy jobban jársz vele vagy kcal szempontjából mintha ennél egy keveset az ebédből.

Amondó vagyok, hogy nem kell megvonni mindent magunktól, mert ez nem fenntartható hosszú távon. Keveset, mértékkel szinte mindenből lehet. Senki nem ettől hízik hanem a mértéktelen étkezéstől, mozgásszegény életmódtól.

2013. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!