Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Héjában főtt krumplit ehetek...

Héjában főtt krumplit ehetek diéta alatt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 14:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%

persze,

sőt jó hírem van ,bármit ehetsz fogyózáskor is,

a lényeg,hogy egy nap ,2000-nél több kalória ne menjen be a pocidba,

egy -két főtt krumpli,meg talán ha van 100-200 kal lehet,

úgyhogy még kb 1800 kal is mehet mellé

2013. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Kb.1200 kalóriát eszek egy nap.Tudom,hogy a krumpliban kevés kalória van,csak sok helyen olvasom,hogy fogyókúra alatt nem jó.Ezt nem értem,hogy miért.
2013. jan. 10. 14:30
 3/25 anonim ***** válasza:
7%

Tömény szénhidrát, ami evés után nagy vércukor és inzulinszint emelkedést okoz, bélfalat károsító lektinek vannak benne..


Nem, ezt kizárólag éhínség idején kellene enni, ha nincs semmi más ehető.

2013. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
Mert sok benne a szénhidrát, a szénhidrát magas sok mennyiségben pedig hízlal. Egy jó diéta a magas fehérje, és alacsony szénhidrát bevitelen alapul. A krumpliban nagyon sok a ch, kevés a rost és a fehérje. Néha belefér, de nem az igazi.
2013. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
1200 kalöria meg lehet, hogy kevés ám a fogyáshoz.
2013. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Kiegészítve az eddigi társalgást:


Lehet enni 2000 kilikalóriát értéktelen anyagokból, mint például szénhidrátok, amik kizárólag egy éhező számára hasznosak, de az átlag embernek csak betegséget, elhízást okoznak..


Vagy lehet enni 2000 kilokalóriát normális, emberi fogyasztásra alkalmas táplálékokból. Ezek olyan érdekesek, hogy ha 3000 kcal-t eszel belőlük, akkor is fogyni fogyhatsz (ha van miből), mivel normálisan tudod emészteni őket, nem okoznak betegséget, kóros anyagcsere zavarokat (mint az elhízás).


Éppen ennyi különbség van a húsok, zöldségek és mondjuk a krumpli között: hússal és zöldséggel egészségesen élhetsz hízás nélkül, krumplival betegségeket kockáztatsz és ha kicsit többet eszel (nem tudod minél, próbálkozhatsz kalóriákat számolni de senki sem tudja pontosan hol a határ) akkor még zsírosodsz is.


Tehát.. az ember számára nem minőségi táplálék a burgonya. Akkor már hasonlóan olcsó lehet a káposzta, az nem okoz gondokat.

2013. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, THarcmûvésznek nagyon határozott véleménye van, tartsuk tiszteletben. Sokan vitatkoznak ezzel, sokan meg így élnek (ez a paleolit táplálkozás). Nézz utána, ha szimpatikus, akkor hajrá. De neked kell dönteni, milyen utat választasz.

Én speciel nem tiltom ki az életembôl a tejterméket, a teljes kiôrlésû gabonákat, és a krumplit sem, de mèrtékkel eszem ilyeneket. Én ezt az utat választottam.

2013. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%
Egy kis vajat olvasztol, teszel bele egy kis őrölt paprikát, majd mielőtt megégne leveszed a tűzről. A krumplit ebbe belemártod, megszórod egy kis sóval, falatka kenyérrel, isteni vacsi! De régen csináltam már!
2013. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

A tiszteletben tartást magam is tisztelem.

Én csak a legjobbat akarom adni mindenkinek.

2013. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
Kedves 8-as. Te tudod, hogy a fogyókúra kategóriában válaszolsz?
2013. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!