Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 évesen szeretnék 12kg-ot...

Jenzy kérdése:

14 évesen szeretnék 12kg-ot fogyni 4hónap alatt. Mit ajánlotok? Amúgy 162cm vagyok és 65kg, de kb.53 szeretnék lenni.

Figyelt kérdés
Itthon szeretnék valami tornát, vagy gyakorlatokat csinálni, valamint arra gondoltam, hogy este 6 óra után nem eszem.

#táplálkozás #torna #fogyókúra #fogyás #sport #tiniknek fogyás #hogyan érjem el?
2013. jan. 19. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Valamit kellene kezdeni sportolni: pl. aerobic vagy RubintRéka, de mozgás jó heti 4-szer.

Emellett kb. 500 kalóriával kevesebbet enned, mint eddig.

(találsz itt kalóriatáblázatot, és neked kell összeállítani a dolgokat), így akár 4 hónap alatt is meglesz a 12 kg, mivel az elején lehet lemegy heti 1 kiló is, ami még normális, később fél kiló/hét de ez pont jó lesz.

30N

2013. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
30 évesen lehetne eszed és a mozgás mellé egsézsgées ételek mondhaztnál. Egyébként meg 14 évesen nem kell leadni 12 kg-t,mert nem lesz mensed és nem lesz megállás egyenes út az anorexiához és a halálhoz. Gratula első.
2013. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
75%
Rengeteg folyadék,gyümi,futás és ne hajszold magad.Érezd úgy hogy vékony vagy és csinos.Képzeld én is 14 vagyok és kb 62-63 kg,meg értelek és gondold is úgy hogy fogynod és legfőbbként MOZOGNOD KELL! Mert ha most nem teszed bánni fogod...
2013. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Esküszöm velem adatra mindenre ugyanez van! Három és fél hónapja diétázom, és több, mint tIz kiló fogytam. A cél nekem is pont 53 kiló, akkor lesz meg a 15 kg mínusz. Kiszámoltam, és egy hónap alatt 3 kg ment le. Sportolni nem sportoltam (tudom kellett volna), csam nem ettem össze-vissza. Nem éheztettem magam! Csak éppen tudtam miből mennyit szabad. Nem volt szükségem senki és semmi segítségére. A legjobban a bántó megjegyzések inspiráltak, és most már a bosszú fűt. Magam elé szoktam kèpzelni azoknak az embereknek az arcát akik bántottak és megjegyzéseket tettek rám, akkor képzelem el őket, amikor meglátják milyen vékony és szép vagyok...irtó jó érzés!! Ezek után elmegy a kedvem az édességektől is. Bocsi elkalandoztam, szóval elég ha nem eszel össze-vissza, és öt után sem ajánlott az evés. Lehet, hogy először még nehéznek tűnik, de pár nap alatt hozzászoksz. :)) Ha ezt betartod jobban is fogsz aludni. Sok sikert! És ne feledd: a fogyás legfontosabb receptje a kitartás!
2013. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
77%
Próbálj meg pordiétát! Költséges de hatásos! ha viszont sporttal akarsz fogyni próbáld ki a szinkronúszást!
2016. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Na, végül lefogytál?
2021. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ennyi idősen csakis a mozgás, diétázni nem szabad.
2022. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!