Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a müzli megfelel reggelire?

Ez a müzli megfelel reggelire?

Figyelt kérdés
Zabpehely,dió,alma,narancs,kivi,banán,mazsola,citromhéj,tej,édesítószer vagy méz.

2013. jan. 22. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Egy bocinak vagy egy rágcsálónak igen.


A mi testünk számára ebben túl sok lenne a keményítő, igazából a gyümölcsök, gyümölcscukor sem különösebben jó reggel, túl sok növekedésihormon (tej) és megint csak cukor vagy vegyszer. Természetes édesítővel az utolsó rész mint probléma kiesik.

Továbbá az ideálisnál biztos hogy kevesebb zsírt tartalmaz, nincs benne zöldség, sem fehérje.

2013. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,tudom,hogy Te a tej ellen vagy,de én más mást "vallok",szóval azt a részét én nem nézem,de persze a zöld kéz ment,és tényleg köszi! :)
2013. jan. 22. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. A legjobbat akarom, ezért írom le ha szóba kerül.
2013. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom! :)

Manapság ritak a hozzád hasonló ember,és ezt jó értelmeben mondom!

Egy ásik kérdésnél láttam a válaszod,és hozzá kell,hogy tegyem,abból nekem az jött le,hogy nagyon kedves,és értékes ember lehetsz! :) Nem nyalizásképp mondom,ne érts félre!

2013. jan. 22. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!