Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék,165 cm...

Fogyni szeretnék,165 cm vagyok és 70 kg. De a legnagyobb bánatom az, hogy szó szerint útálom a gyümölcsöket. A 90%-ukat biztos. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
15 kg amitől szeretnék megszabadulni jövő nyárig. Menni fog így is? Zöldséggel ugyanígy állok. Havonta kb.megeszek 2 banánt. Ennyi a gyümölcs bevitelem. Adott ugye a mozgás, de milyen étrendetet tudnék összeállítani így? Köszi mindenkinek
2009. szept. 1. 08:09
 1/4 anonim válasza:
64%

Nekem is voltak problémáim a súlyommal, de aztán nagyobb volt a dolog füstje mint a lángja, ha érted... Sokat agyaltam én is, hogy most akkor naponta járok majd futni, gyümölcsöt reggelizek, meg zöldséget vacsorázok, meg ilyenek...


DE EZEKRE NINCS SZÜKSÉG, a te esetedben sem, mert te sem vagy kövér, legfeljebb egy kicsit túlsúlyos, de nem kóros.


Nekem megmondom mi vált be: reggel müzli, gabonapehely sovány tejjel, délelőtt semmi tízórai, délben rendes kiadós meleg ebéd, délután dettó semmi, max gyümölcs, és 6-7 óra között vacsora, kizárólag barnakenyér, sonka, yoghurt, ilyenek. De nem dugig. Este tévézésnél vagy ilyesmi pedig nincs nasi, legfeljebb szárított, aszalt gyümölcsök, magvakkal, az is nagyon finom.


Egyébként hetente egy órát sportolok, és így is tökéletesen tartom már magamat, csak figyelni kell hogy mit eszik az ember...

2009. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Előző vagyok, hetente 2x egy órát sportolok, bár ez a mondanivalón nem változtat annyira :)
2009. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az előző válaszolónak nincs igaza.

Én 166 cm vagyok és 60kg de borzalmasan nézek ki(ezt nem csak én mondom, hanem a környzetem is, ráadásul szarul érzem magam a bőrömben), szóval Neked is fogyni kell, de ezzel nem akarlak elkeseríteni, csak ösztönözni arra hogy tegyél valamit magadért!

Mondjuk én lány vagyok, de te nem írtad, szóval ha fiú vagy az megint más.

De ez a súly lehet jó is, ha pl kigyúrt vagy de akkor gondolom nem szeretnél fogyni. Ha a csontjaid nehezek, akkor lehet hogy 63 kgosan már szexi leszel!

Szóval ez egyénfüggő és nem bántásból írtam.


Valamint nem értek egyet az előző válaszolóval abban, hogy napi 3x-i kajálás jó. Egészségesen 5x kell enni, de ha neki bevált az a módszer akkor okés.


Az a baj hogy a gyümi meg zöldség egészséges, és ha nem eszed akkor sok vitamintól elesel, valamint akkor kevésbé változatos az étrended.


Menni fog tavaszig a súlyvesztés, ha TE IS AKAROD, de inkább a centiket nézd, az biztatóbb:)


Mozogj heti 3-4X 40 percet pl kocogj, tempósan gyalogolj stb. Ez aerob edzés, ami zsírégető. Figyelj arra hogy ne fulladj ki, mert akkor a pulzusod átesik a kardió tartományba.


A mozgáshoz viszont kell a szénhidrát, hogy legyen erőd és fehérje, hogy épüljön az izomzat.


10óraira pl egyél vmi gyümölcsöt, amit szeretsz. Almát pl ha szereted vagy banánt.


Husihoz is jobb salit enni mint tésztát vagy krumplit.


Majd a többiek segítenek az étrendben, én csak ennyit akartam hozzáfűzni.

2009. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! Lány vagyok és igen erős csontozatú. Nem akarok 1 hónap alatt lefogyni, mert tudom hogy nem menne, ezért gondoltam, hogy akkor jövő nyárra megpróbálok.
2009. szept. 1. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!