Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek eddig milyen fogyókúra...

Nektek eddig milyen fogyókúra vált be leginkább? Amelyikkel szépen és folyamatosan tudtatok fogyni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 08:51
1 2
 11/13 poiu ***** válasza:
Nekem is az jött be, ami a #6-nak.
2013. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én úgy kezdtem az életmódváltást, hogy kb. 2 hónapig csak minőségi ételeket ettem, a mennyiségre nem figyeltem. Szinte csak zöldségeken (nyersen, párolva, sütve, főzve, rengetegféleképpen) és húson éltem (csirke, hal). Ha édességre vágytam, almát reszeltem, és fahájasan összekevertem zabpehellyel (na nem a cukrozott, hanem az eredeti változattal), vagy túróba mindenféle gyümölcs, magvak, stb. Nagyon édesszájú voltam amúgy előtte. Olvastam, hogy 5-6x kell enni egy nap, én is igyekeztem így csinálni (bár a mennyiségre csak elvétve ügyeltem az elején). Ahogy belejöttem a kalória és tápanyagszámlálásba, rájöttem, hogy a kezdeti kb 2500-3000 kalória rengeteg, és kevés fehérjét tartalmaz, mégis fogytam mellette 4 kilót. A kb 2 hónap után álltam át arra, hogy jobban megválogassam, több zöldség, több fehér hús, és kipróbáltam mindenféle ízű fehérjeport is. Így már jobban peregtek a kilók.

Edzés: konditermi edzést csináltam/csinálok, és spinningre jártam (már csak kondi). Idő volt, míg beletanulok a helyes edzésbe, már heti 3-4x2 óra alá nem adom, és amit csinálok, az hatékony (korábban nem volt az). Amúgy ajánlom a body.builder.hu-t, a lifetilt blogot, és általában mindenféle testépítő fórumot. Olvass sokat, mert úgy általánosságban is igaz, hogy amibe energiát fektetsz, azt megszereted. Összesen 38 kilót fogytam le, amiből a helyes kondizásnak köszönhetően 8 kiló izmot szedtem fel 2 év alatt.


Ha kérdésed van, privátban megtalálsz :)

26 éves nő

2013. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Húha... hát ehhez csak gratulálni tudok !!!! :) Főleg a kitartásodért !! Köszönöm a válaszodat!
2013. jan. 31. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!