Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetetek nagyon ciki, ha...

Szerintetetek nagyon ciki, ha valaki próbálja elfogadni magát plusz kilókkal is, és úgy próbálja meg magából a legtöbbet kihozni?

Figyelt kérdés

gondolok olyasmire mint pl Cristina Aguilera, aki egy betegség miatt lett olyan amilyen, mégis felvesz kihívó cuccokat. sajna nekem is pajzsmirigy alulműködésem van, mindenfélét kipróbáltam már, hosszú éveket szántam arra, hogy rengeteg módszert kipróbáljak, gyógyszert is szedek, de max formálódtam kicsit, de nem tudok fogyni. Most jutottam el oda, hogy már az én tűrőképességemnek is van határa. szóval nem akarok már többféle ételt kiiktatni az étrendembóől, és ennél kevesebbet enni, mert akkor már koplalnék. Sőt amennyire nem látszik rajtam, annyira jó kondiban is vagyok, hiszen járok edzőterembe régóta. Kb olyan az alakom mint Cristinának most, csak én szürke egérnek öltözöm pont ezmiatt. jó azért az ő stílusa számomra mindenképpen túlzás. [link]

próbáltam egy átlagosabb képet találni róla :))


2013. febr. 5. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem!
2013. febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg betegseg miatt hizott el, akkor nem.
2013. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ez lenne a normális.
2013. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mirk ***** válasza:

Aki tényleg beteg és tényleg nem tud lefogyni az fogadja el magát, jó, nem tehet róla és nem tehet ellene. Ilyen esetben nem szabad önmagadat hibáztatni.

De az, hogy elfogadod magad nem jelenti azt, hogy mások szemében vonzó leszel. Pl. C.A. attól, hogy ilyen ruhákat vesz fel (goggle képkeresés) és pózol nem fog mindenkinek tetszeni 20 kiló felesleggel.

Aki meg nem beteg az ne elfogadni akarja magát, hanem tegyen azért, hogy ne legyen elhízott. Senki sem "ilyen alkat" senki sem "jó így". A túlsúly egy egészségtelen állapot, nem egy életforma vagy eredendő jellemzője egy személynek. Változtatni kell rajta ha lehet.

Az meg, hogy manapság már vannak reklámkampányok amik direkt túlsúlyos személyeket állítanak reflektorfénybe, mint elfogadott és követendő példákat egyenesen őrültségnek tartom. Ennyi erővel legyen reklámkampány a dohányosokért és az alkoholistákét. Mert az elhízás UGYANOLYAN káros, mint a dohányzás, alkohol, drog.

2013. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! C.A. -ról most találták ki nemrég ezt a baromságot, szerintem egyáltalán nem igaz! Főleg a sok interjújából következtetve, amikben arról mesél milyen jól érzi magát dagadtan. A gyerekszülés után szépen le tudott fogyni, úgyhogy nem értem miért próbálják ráfogni a gyerekszülésre a felhízását... Nekem is volt pajzsmirigyproblémám és gyógyszerkezelésen voltam, ami kb 2 hónap alatt helyrehozott. Akit nem tudnak helyrehozni, az rossz orvoshoz ment vagy űrlény DNS-ei vannak... VAGY CSAK KIFOGÁSOKAT KERES!
2013. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, meg az őrületbe kergetni, és eszemben sincs Táp szintjére lesüllyedni, de próbáld meg 1 hónapig legalább a paleót, meg fogsz gyógyulni! És nem is kell megvonnod sok mindent magadtól, mert azokat lehet helyettesíteni sok minden mással!

Mindenképpen el kell fogadnod magad, de van belőle kiút! Sose add fel! Én is azt tettem egy időben. hogy lesz*rtam a bőröm (nagyon beteg volt), de a paleó csodákat művelt vele, és a súlyomat is nagyon alakítja ám! :)

2013. febr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom a paleo.. N pont erre mondtam, hogy szinte a tűrőképességem határa:)) na a kenyér és búzafélékkel nincs gond ezer éve nem eszem, nemrég megkóstoltam egy paleo kenyeret d nagyon nem jött be. De a tejtermék ... Nekem ezer éve max a joghurt a nasim az kb heti 2x valami sovány vagy natúr. Nem adom fel semmiképk de azért időről időre elkeseredem. Ėn mãr túl vagyok azon hogy tetszeni akarjak valakinek, mert boldog házas vagyok, a férjemnek így is én vagyok én, látja hogy küzdök , van már 2 gyerkőcünk szóval nem ez a gond. Csak tudom, hogy ez nem én vagyok..... Nulla az önbizalmam, állandóan azon parázok mit gondolnak rólam, lassan munkát kéne talãlnom, de annyira nem vagyok magabiztos, hogy el merjek meni egy interjúra. Utálom, hogy erről szól az életem. És igen a dokimon is látom, hogy nem nagyon tud mit ajánlani, de itt vidéken nincs tül sok segítség, pláne nem jó doki. Nekem is szûlés után lett ez előtte smmi bajom nem volt
2013. febr. 6. 13:28
 8/10 A kérdező kommentje:
6 os gondolod , hogy egy hónap paleo már érzehető lenne?
2013. febr. 6. 13:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze, próbáld meg, hidd el, megéri! :)

Elhiszem, hogy nehéz lenne, egyenesen imádom a tejtermékeket, a túrót, szóval nekem ez iszonyat törés volt az életemben! Néha megengedek egy kis krémtúrót, vagy pudingot, ne adj Isten egy pohár tejet és rögtön látom a bőrömön, estére erősödnek a maradék pöttyeim.

Szóval tudom, hogy nem könnyű és borzalmas érzés lemondani ételekről, de ha ez kell ahhoz, hogy ne nézzen ki a bőröm úgy, mintha egy oszladozó zombi lennék, hát megteszem. :) :(

Tudom, hogy a táplálkozásommal sok mindent elrontottak szüleim és én is, mert állandóan kenyérrel, cukorral, tejes ételekkel voltam tömve, így kövér is vagyok, illetve már nem sokáig, - 15 kilónál járok eddig és kb. 20-25 van hátra még. Szóval megúszhattam volna ezt a betegséget, de ezelőtt 8 évvel szó nem volt paleóról, néha dokik mondták, hogy a tej és cukor is bezavarhat, de nem foglalkoztam vele, mert ebből nem láttam, hogy ez mennyire igaz.

Kitartást, jobbulást és fogyást, remélem neked is nagyon-nagyon hatékony lesz! :)

2013. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat, akkor ezt még azért kipróbálom, remélem sikerrel járok végre.
2013. febr. 7. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!