Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdekelne hogy van e olyan...

Érdekelne hogy van e olyan táplálék kiegészítő/gyógyszer/bogyó ami tényleg hatásos és étvágycsökkentő? Sokat kellene fogynom de állandóan éhes vagyok emiatt gondoltam hogy valamivel hozzásegíteném magam a fogyásban.

Figyelt kérdés
Legalább az elején amíg rá nem állok a kevesebb és normálisabb ételekre
2013. febr. 13. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen szer nem létezik (az egy dolog, hogy mit mond a reklám.) Egyél többször keveset, de normális kaját és igyál sok vizet. Zöldség, gyümölcs, főtt csirke mehet az ilyen 'hú kezdek éhes lenni' percekben. Apropó csirke, főzz egy nagy adag húslevest sok sárgarépával. Ha megéhezel két nagyobb étkezés között, dobj be egy tányér húslevest (minél kevesebb tésztával). Ja és a főtt csirkehúst is egyed nyugodtan.


Kitartást!

2013. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogyan táplálkozol, az is lehet, hogy valami hiányzik a szervezetednek, amit nem kap meg, de tényleg nem kezdek vak távdiagnosztizálásba :D

Én sem ajánlom a szervezeted működésébe avatkozást bogyókkal (sose tetszik, ha felül akarnak írni jeleket, amiket a test ad), inkább próbálj számodra laktató, ugyanakkor nem nagy kalóriatartalmú ételt enni s a gyorsan bedobott, de nem jóllakató kalóriabombákat kerülni. Az, hogy mivel lakunk jól, emberfüggő, ezért nem írok konkrétumokat. Cukormókus ajánlotta a levest, no az nekem is jó, mondjuk csak valamicske tésztával, zabpehellyel, búzadarával, bármivel, mert különben megehetem a lábast :D Igaz, nálam nem hús-, hanem zöldségleves lenne :)

2013. febr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

VAN ilyen szer, növényi kivonat és gyógyszer (drog) is!


Csak semmire nem fogsz menni vele. Nem azért híztál el mert sokat ettél, érdemben az sem fog segíteni, ha nem leszel éhes. Persze, látszólag és rövid távon igen, a mérleg majd csökkenést mutat.. amíg ki nem fáradsz teljesen..



Fogyassz sok zöldséget, húsokat, minden nap lehet mértékkel gyümölcsöt is enni. Ha Isteni adományként kaptad az éhség érzést, mint jelzést a testedtől, használd ki, és igazi táplálékokat fogyassz jóllakásig!


Azért meghallgatnám miket eszel, hogy eddig nem sikerült fogyni, ámbár elég jól meg szoktam tudni tippelni, nem kevés ember van hozzád hasonló helyzetben!

2013. febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!