Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan aki mostanában...

Van olyan aki mostanában kezdte/kezdi a fogyókúrát,13-20év között?

Figyelt kérdés
Én ma kezdtem a fogyókúrát és ha van köztetek olyan aki mostanában kezdte, akkor inspirálhatnák egymást, elmondhatnánk a tapasztalatokat stb..
2013. febr. 18. 20:48
 1/4 anonim válasza:
En meg nem vagyok 13 de 12 es 1/2 vagyok es en is nemreg kezdtem, ha gondolod, irj privat uzit
2013. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én múlthéten, eddig 2 kg lement.

18/L

2013. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Picit 20 fölött, dec 17.-én kezdtem 106 kg-al, jelenleg 85 kiló vagyok.
2013. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

20 múltam, már évek óta fogyózok, de nagy eredményt most sikerült elérnem... 1 év alatt 15 kilót fogytam... kb Tavaly januárban még 88 voltam, nyárra már 83 a nyár óta nagyon begyorsult, most már 73 vagyok :)


Táncolni kezdtem, azóta, mint az atom, úgy beindult, ha élvezettel csinálsz valamit, hamarabb lemennek a fölös kilók :)


többé-kevésbé rendszeresen eszem, reggelire pirítóst felvágottal (próbálok jó minőségű kenyérből) olykor görög joghurtot, kefírt fogyasztok, tízóraira banánt, vagy 1 müzliszeletet, ebédre kisebb mennyiségben főtételt. Sajnos ezzel olyan jól lakom, hogy a nap további részében nem is kívánom a kaját.

2013. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!