Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta elkezdtem egészségesen...

Mióta elkezdtem egészségesen étkezni, sokszor megy a hasam, ez normális?

Figyelt kérdés
1 hónapja csinálom és majdnem minden reggel megy a hasam. Előtte görcsölni is szokott. Eddig nem volt velem ilyen probléma.
2013. febr. 22. 13:37
 1/9 anonim válasza:
Át kell állnia a szervezetnek. Gondolom sok zöldséget meg teljes kiőrlésű dolgokat eszel, ezeknek magas a rosttartalma, így fosol.
2013. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad le mit takar neked az, hogy "egészségesen".

De ha valaki hirtelen átáll a zsíros és lisztes dolgokról a zöldségekre például előszokott fordulni ilyesmi, de az hogy mindennap, hát... a laktóz érzékenység is hasonló tüneteket produkál...

2013. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azóta 10x több zöldséget és gyümölcsöt eszek, régen ha ettem egy héten egyszer ilyesmit, sokat mondok..és igen már kenyeret sem eszek, max tk-t, de azt is ritkán..

sonkát, tojást, sajtot, zöldséget, gyümölcsöket eszek..

2013. febr. 22. 14:17
 4/9 A kérdező kommentje:
ja meg csirkehúst, meg túrót. kb ennyit.
2013. febr. 22. 14:18
 5/9 anonim ***** válasza:

- a sok rost miatt is lehet, zöldség gyümölcs. Vannak emberek, akiknél a hirtelen váltás (pl. péksütik helyett zöldség) jóval lazább székletet okoz mert furcsa a szervezetednek ha fogyi előtt nem ettél ilyesmit

- édesítőt használsz? Vagy bármit, amiben édesítő van. Akár üdítőital, cola light/zero? az édesítőszerek hashajtó hatásúak

2013. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem..és csak vizet izom már mióta:D
2013. febr. 22. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy 1 hónap óta minden reggel megy a hasad, ennyi hasmenést a sok zöldség sem okozhat... az is érdekes, hogy csak reggel... lehet, hogy valamilyen ételkombináció váltja ki... ha továbbra is fennáll, azért egy kérdést megér az orvosnál...
2013. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha áttérsz egészségesebb étkezésre (több vizet iszol, több gyümölcs,zöldség) akkor az emésztésed felgyorsul. Én is egy hete áttértem erre az étrendre és nekem is felgyorsult, de nincs semmi baj.
2013. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Jó régi kérdés, de megoldódott neked ez? Nekem kiderült tejfehérje érzékenység és azóta egészségesebben eszem. A teljes kiőrlésű dolgokat egyszerűen nem akarja szeretni a szervezetem valamiért, elég ha csak minden nap eszek egy kis zöldség gyümölcsöt és másnap reggel lágy a székletem tőle.. Neked ez gond volt, vagy normális?

2020. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!