Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gőzöm sincs hova írjam, de...

Gőzöm sincs hova írjam, de gondolom ide tartozik, vagy a fene tudja. (lent leírom mi a gáz/kérdés)?

Figyelt kérdés
naszóval.27-én elkezdtem felülésezni. 2hétig naponta 3x 25-ször felülésezek kicsi pihenésekkel utána meg majd növelem a felülés számát.. 155 cm magas vagyok és 45 kg 8-os lány (14éves).. mostanság elég sokat híztam..:( az a szitu hogy van kockám(gondolom én) csak a hájam eltakarja..szálkásító diétán gondolkodtam,de nem tudom,hogy hogy és miylen legyen az étrendem.tudnátok nekem étrendet írni? lehetőleg TI írjatok és ne ilyen oldalakat küldjetek mert nem értem a táblázatot.xdd :D

2013. márc. 1. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt egy picit bővebben kifejtem az étrendemet, és a zsírégetést elősegítő mozgásról is linkeltem forrást (nem, a felülés nem ide tartozik). Minden embernek kockás a hasa, ilyen a hasizom formálya, ahhoz hogy látszon, nagyon alacsony testzsír%ra van szükség.

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__40..

2013. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!