Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fagyasztott zöldségköretet...

A fagyasztott zöldségköretet (borsó, répa, kukora, stb) lehet enni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk a hús+zöldség ételnél mindig a zöldség ebből a fagyasztottból állna?
2013. márc. 12. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet de kel mellé egy kevés rizs, mert kell az energia a szervezetnek, sporthoz.
2013. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1: Hogy mi van? Igazán nehéz úgy táplálkozni, hogy ne együnk sok szénhidrátot, én nem aggódnék emiatt... Az itt említett köretben is van kukorica, ha már itt tartunk...


A kérdést nem teljesen értem, szerintem nem nagy művészet vagy túl drága variálni valamelyest a zöldségeket és frisseket is felvonultatni (nincs bajom a mirelittel, a borsó pl. sokkal frissebb állapotot őriz, mint a piaci, de egy szép, üde szezonális zöldségnek azért megvan a saját bája és előnye :D). A zöldségek különböző vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaznak különböző arányban, úgyhogy biztosabbnak tűnik sokfélét enni, no meg szórakoztatóbb is.

A fenti összeállítás pedig nem is tipikus zöldségekből áll, szénhidrátban eléggé gazdag a borsó és kukorica miatt...

2013. márc. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs az önismétlésért a szénhidrátot tekintve, késő van már nekem ilyenekhez :)
2013. márc. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 1- Az energiát számos ételből nyerhetjük, például zöldségekből. Nem " kell " a rizs.


Kérdező- lehet enni fagyasztott zöldségköretet. Viszont nem ajánlatos mindig ezt a kombinációt választani, ugyanis ahogyan shiNIN is írta, a kukorica elég szénhidrát dús. Ezenkívül variálni kell azokat a zöldségeket, főleg most, hogy itt a tavasz, és bővül a választék.

2013. márc. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!