Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta kb. ennyit eszek...

Ha naponta kb. ennyit eszek tudok valamit fogyni? Hogy allhatok ellen a hizlalo kajaknak es az edessegeknek? Esetleg valami tippek a fogyokurahoz?

Figyelt kérdés

Egy atlagos napi etrendem:

-reggeli(6:45): 2 dl kukoricapehely, 2 dl tej( hazi tehen tej, szoval eleg zsiros) es ezt felelegyitem vizzel

-tizorai ( 11-12) : egy szendvics es egy alma

-ebed(14-15:00): kb 3-4 dl leves( spenot, soska, krumpli stb) es masodik( ez valtozatos szokott lenni)

-vacsora( 19:00): fel szelet kenyer valamivel megkenve\ tukortojas zoldseggel stb.


Az a problema, hogy hetente min. 1-szer ramtor az edessegeves es legtobbszor akkor tuzasba viszem... Hetente csak 1 torna orank van es mozogni nincs nagyon idom, mert sok hazit adnak a tanarok + kell keszuljek az ev vegi vizsgakra. (roman, magyar, matek). Nincs bennem eleg kitartas es nincs kivel elmenjek szaladni vagy tornaszni. Egyedul tul hamar feladom...

Kerlek segitsetek!

14\L

kb. 153 cm\ 60 kg



2013. márc. 20. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig mozgás nélkül nem lehet fogyni! Ha nincs kitartásod, eredményed sem lesz! Ne sanyargasd magad csak az étrend változtatással, mindenképpen kell valami mozgás mellé!!! Akár bringázással, otthoni tornával, vagy akár egy kis házimunkával. Azt még anyukád is értékelné!
2013. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dieta ***** válasza:
100%
A te korodban nem szabad fogyókúrázni.Próbálj egészségesen élni változatosan étkezni.A mozgásnak nem sok köze van a fogyókúrához de segít betartani ,mivel amennyi kalóriát mozgással elégetsz annyival többet ehetsz és így kevésbé kell éhezni. Viszont nem csak a sport a mozgás a kényszerűségből végzet mozgás is az Pl. mesze van a suli és nincs busz.Sokat tanulsz akkor egyenesen jót tenne ha közben egy két szünetet tartanál ami alatt valamilyen tornagyakorlatot végeznél .A napi mozgás menyisége nő és könnyebb a tanulás így a tanulásra eredményessége nem csökken de lehet , hogy méh hatékonyabb is lesz.Nem csak fogyókúra van hanem hizlalókúra is a sok cukros üdítő a rágcsálnivalók és minden amit nem azért eszel mert éhes vagy ezt segítik.Ezekről kell lemondani mielőtt fogyózni akarnál.
2013. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 14 vagyok, jövő héten fogom elkezdeni a fogyókúrát. Szerintem ha van este 1 óra szabadidőd, menj el futni! Előtte ne egyél és ha elég sokat futsz, kb 4-5 km, akkor nem leszel utána olyan éhes. Egyébként szerintem túl sokat eszel, próbálj meg egy kicsit kevesebbet és legyen uzsonna is. Én pl 3 hétre előre megterveztem miket eszek!:D Reggelire szerintem egy szelet toast kenyér vagy abonett túróval, ebédre sült csirke+saláta, vagy a Goodfood magazinban is jók vannak. Tízóraira a szendvics és az alma jó, uzsonnára van ilyen 70 kalóris tésztaleves a lidl-ben, vagy abonett, vagy gyümölcs. Vacsorára pedig jó amit eszel, csak barna teljes kiőrlésű legyen, vagy abonett, vagy pászka! :)

Én csináltam ilyen fogyókúrát amit leírtam 2 hétig, fogytam is vele 2 kilót!

167cm,57.4 kg

14/l :)

2013. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! Egy-egy kocka csokit nyugodtan megehetsz minden nap! max 30 kalória van benne..:)
2013. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de hol van ez az iskola, oda akarok menni. Nálunk heti öt+napi két óra úszás.

Még otthon heti hétszer tornázok egy órát. Mennék én abba a suliba.

2017. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!