Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami tipp/tapasztalat, ami...

Valami tipp/tapasztalat, ami felgyorsítja a fogyást?

Figyelt kérdés
Nem szélsőséges baromságokra gondolok, hogy napi 600 kalória és társai, és azt is tudom, hogy nem egyik napról a másikra megy... Valami praktika pl, amitől könnyebb, gyorsabb valamivel :)
2013. márc. 24. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Praktika nincs, normális diéta, mozgás és megy az.

Ha meg fel akarod gyorsítani akkor biza szélsőséges dolgokon kell átmenned, amit a szervezet nem tolerál.

2013. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dieta ***** válasza:

Az egészséges ha a heti fogyás mértéke kevesebb mint a testsúly egy százaléka.

A napi energia bevitel nem lehet kevesebb mint 1200 kcal.

A kalória deficit:

1. 15-20% = Kíméletes fogyás

2. 20-25% = Mérsékelt fogyás

3. 25-30% = Agresszív fogyás

4. 30-40% = Nagyon agresszív fogyás (kockázatos)

5. 40% felett = Veszélyes (nagyon kockázatos)

Ez akkor is érvényes ha egyébkén még bőven az 1200 kalória felet vagyunk.

Ebből eltudod dönteni mennyi ami az egészséges és menyi ami már az egészséget veszélyezteti.Mivel a kérdésed nem tartalmaz konkrét adatokat így ennél konkrétabban nem tudom meghatározni.Az egészséges fogyókúra egészséges étkezésen alapul .Nem kell lemondani a megszokott kedvelt ételeinkről.Csodaszerek nincsenek legfeljebb addig még nem válik köztudottá ,hogy nem csodaszerek. Ha végig gondolod hány csodaszer tűnt el az évek alatt (nem csak fogyókúrás )belátod nehéz olyat találni ami nem csak a pénztárcádat fogyókúráztatja.

2013. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SZia!

Én nagyon sokat olvasgattam ezek után.

Vannak pl anyagcsere-gyorsító és negatív kalóriás gyümölcsök-zöldségek is.

Nagyon sokmindent találhatsz még a femina.hu-n belül a diéta kategóriában.

[link]

Vannak gyordiéták, azokat kerüld el, de ha sokat olvasol diétás módszerek után, abból ki tudod magadnak alakítani az egészséges étkezést

Nekem még az vált be, hogy csak akkor és csak annyit eszem, ha éhes vagyok.

2013. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából próbálok átállni inkább az egészséges életmódra, nem pár hetes diétát csinálok, csak ugye leginkább fogyás miatt kezdtem el, ezért jó lenne gyorsítani. Szoktam olvasni a Feminát, elég hasznos! :)
2013. márc. 24. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!