Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok kövér, de a hasamon...

Nem vagyok kövér, de a hasamon van egy kis úszógumi. Szeretném leadni a hasamról azt a pár kilót. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Hetente 10 órát teniszezek,versenyszerűen sportolok,mellette tesi órákon vagyok,szóval sokat mozgok.Nem eszek sok édességet de azért bírok enni.167 cm magas és 61 kg vagyok.nyáron szeretnék jól kinézni a strandon.Tudnátok pár tornagyakorlatot vagy étkezési praktikát adni?nagyon szépen köszönöm előre is. 16 L
2013. márc. 28. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem a tornagyakorlat a te esetedben már rendben van, mondanám azt hogy ez mellé súlyzós edzés mehetne, de heti 10 óra tenisz zsírégetés szempontjából normális kaja mellé elég jó.

2013. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.milyen kajákat ehetek vagy nem ehetek?
2013. márc. 28. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

A cikk ami linkeltem elég sok mindent megmagyaráz, de nagy vonalakban amennyiben ezt követed (bár legtöbb diétára igaz) cukor, cukros üdítők ugranak, kenyér is, a teljes kiőrlésű még elmegy ha nincs más, de keress alacsony glikémiás indexű kajákat (jellemzően cukorbetegeknek készült oldalon, diéta alatt nem cukrosnak is hasznos, na meg amúgy is). Ez volt a szénhidrát része. Fehérjének, sovány hús, hal, tojásfehérje, lefekvés előtt sovány túró.

Ja és ez eléggé kevéske ahhoz amit tudnod kell, ezért olvasd a cikket.

2013. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. márc. 28. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!