Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy lány aki anorexiássá...

Egy lány aki anorexiássá vált, mi a film címe?

Figyelt kérdés
Régen adták, egy átlagos lány szerepelt benne aki tornázott és az edzője nagyon maximalista volt és elkezdett a lány fogyózni, majd nem evett és amit evett azt is kihányta. Van benne olyan rész amikor fésüli a haját és csomükba jön ki.
2013. ápr. 2. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Teljesen mindegy,ne nézd meg, az ilyen filmek csak lelombozzák az embert.
2013. ápr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ezt keresed :

[link]


A tökéletes test (perfect body ).

2013. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális 1es!! Én mindenkivel ezt nézetném, ha tényleg erről szól! Már töltöm is lefele :D Köszi annak, aki feltette a kérdést és annak, aki meg is válaszolta ^^
2013. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, igen ez az. Én megtaláltam, de csak angolul. Honnan lehet magyarul letölteni?

Amúgy van egy hasonló film. Dying to dance.

Szerintem ez a hosszabb változata.

Szerintem ezek nagyon érdekes filmek, igen is mindneki nézze meg, mert tanulságos, egy kis balett tönkre tette a lány életét! Ilyeneket kéne adni, nem pedig az ilyen lövöldőzés, valóvilágos, Győzikés baromságokat!

2013. ápr. 2. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem és nagyon jó film! Nemcsak a TV-ben kéne leadni minden évben legalább 6x, hanem még az iskolában 1-1 óra helyett ezt kéne megnézetni a sok buta diákkal!


ncore-ról szedtem le magyarul, máshol nem találtam.

2013. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en nem talalom sehol ezt a filmet
2013. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magyarul én is csak az n-core-on találtam meg és onnan szedtem le . youtube-on van fent angolul részekre osztva .Nekem ez az egyik kedvenc ilyen témájú filmem (én is szertornáztam ). A tánc a halállal is jó . Meg eszembe jutott még egy , a címe : Secret between friens /When friendship kills (?) mind a két címen fut. Magyarul elv. végzetes barátság , de seholsem találom magyarul . [link] . Ez is fent van youtube-on
2013. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!