Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akart már valaki szeméremdombr...

Akart már valaki szeméremdombról fogyni? Ha igen, akkor hogyan? Van erre valamilyen gyakorlat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ha az ember fogyni akar, akkor mindenhonnan fog, de vannak olyan gyakorlatok amely bizonyos részekre különösen hatással vannak. Csupán ezért kérdezem.
2009. szept. 20. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

vigyázz az ilyen kérdésekkel, mert a végén még a subbán köt ki! :)


ja, amúgy ha fogysz, akkor onnan is fogysz. bár ha már ott is meg vagy hízva, akkor ne aggódj, mert a lelógó hasadtól úgysem látszik :p


tudom, hogy ezért mindenki le fog pontozni, de ez túl magas labda volt! :p

2009. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én vékony vagyok, de ott kifejezetten duci,szóval ez engem is érdekelne. : DDD.
2009. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
nem mind1, hogy mekkora? legjobb esetben csak a párotok látja!
2009. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Az első igen buta:D Nekem is ducibb ott,pedig vékony vagyok!Háháháháááá:P
2009. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
onnan nem nagyon tudsz fogyni de már ezt is meglehet műtetni:) csak drága mint minden plasztikai mütét:S
2009. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2009. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
de miért akarnál onnan fogyni?nekem is teltebb ott,és mikor lefogytam 17kgot,nem lett kisebb semmivel.Azt mondják,azok a nők akiknek ilyen,azok sokkal szexisebbek.
2009. szept. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért akarnál onnan fogyni? Hogy a párod "falba" ütközzön? Jobb az kipárnázva!! :))
2009. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Saját magad megválaszoltad a kérdést... Az, hogy mindenhonnan fogysz, azt jelenti, hogy mindenhonnan fogysz. Idióta...
2009. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16:34 nem tuja értelmezni a kérdést!Akkor ki az idióta?:D Ő azt kérdezte,hogy van-e olyan torna ami kifejezetten arra hat,attól függetlenül,hogy a fogyókúra alatt mindenhonna fogy.Ő onnan jobban,gyorsabban többet akar!Idióta már érted?:D
2009. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!